Vznešený pán, vznešená slečna,

určite ste si všimli, že situácia na našej planéte je už dlhší čas kritická. Kým Grónsko už postupne začína stavať mrakodrapy, v Číne pracujú na vývoji 4D budov. Bratislava bola dokonca nútená postaviť metro (spoj zo železničnej stanice do Mlynskej doliny však stále neposilnila).

Organizácia spojených matematikov si na základe pozorovaní Aliancie nezávislých aňalýz všimla Váš obrovský potenciál a preto sme sa rozhodli zasvätiť Vás do najväčšieho projektu, aký kedy ľudstvo zorganizovalo.

Našim špičkovým vedcom sa nedávno podarilo objaviť 424242 svetelných rokov vzdialenú planétu, ktorej podmienky sú aňalogické tým pozemským. Planétu sa rozhodli pomenovať Paňadora. Kolonizáciou tejto planéty by sme zabili hneď dve muchy jednou ranou - preľudnenosť a tiež nedostatok nerastných surovín. Podľa doterajších aňalýz len 5,54 funtu paňadorských nerastov pokryje potreby ľudstva na 47 rokov.

Dospel smei k názoru, že práve Vy ste vhodný človek, ktorý sa bude podieľať na kolonizácii Paňadory. Celá misia bude prebiehať v úplnej tajnosti pred verejnosťou. Odlet našej rakety sa uskutoční 29. 1. 2447 o 12:15 na železničnej stanici v Liptovskom Mikuláši. Kvôli utajeniu misie bude raketa zamaskovaná ako autobus.

Veríme, že Vaše schopnosti napomôžu k veľkému kroku pre ľudstvo a očakávame Vašu účasť na misii.

V Bratislave 24. 1. 2447

Tento papier sa po prečítaní zničí sám do 5 sekúnd.

Fotky

https://goo.gl/photos/dbHHcXu5kt2KvExt7


Zoznam účastníkov