Kvalitné mega-sústredko konečne muselo skončiť, krásne mala sa komunita matematických superhrdinov. Kopu mystického spravili - komunikáciou mená spoznali, kontinuálne míňali sekundy, kvíz musel stačiť, kruto matematicky súťažili, kontrolovali magorné stvorenia, koláčiky mali šmrnc, kvasili medzi šiframi, kupovali malé somariny, kreslili mnoho srdiečok...kľudne môžem skončiť. Kolektív mal super kombo, mnoho superlatívov, kakofónia milá srdcu.

Tohtoročná zimná alfa bola ezoterická – čistili sme aury, čítali čakry, posielali energiu a tak všeobecne sme čarovali. Teda aspoň na prvý pohľad, v skutočnosti skupinka démonov – vedúcich zosnovala premyslený plán ako posadnúť a ovládnuť všetkých ostatných. Robili to pomocou falošných rituálov ktoré máli naoko odhaľovať démonov, no namiesto toho menili normálnych ľudí na démonov. Len o vlások sa tomu podarilo zabrániť a vypukla tvrdá vojna medzi démonmi a nedémonmi, ktorú však vyhrali démoni a všetkých posadli. Po krátkych oslavách však veľmi rýchlo zistili že život v pekle ako démon je fakt zlý, len hodiny tvrdej fyzickej práce a trestov od samotného satanáša a jeho pomocníkov. Keď ich teda satanáš poslal dolapiť mudrcov schopných meniť démonov naspäť na ľudí, účastníci sa potajme nechali oddémonizovať. Potom už len počkali na vhodnú chvíľu a keď to satanáš a jeho poskoci najmenej čakali účastníci ich prepadli a po urputnom boji premohli.

Deti si mohli vyberať z 26 rôznych odborných prednášok a 7 seminárov (prednášok na pokračovanie). Okrem toho sme mali plno hier na von aj na dnu a rôznych iných aktivít. Bolo nám všetkým super a už sa tešíme na letné sústredká :)

Fotky

https://goo.gl/photos/Nz87ZgAkWbThBPpGA


Zoznam účastníkov