Videoprednášky

,

Ahojte, priniesli sme vám menšiu novinku. Na našom YouTube kanáli sme zverejnili prvú videoprednášku. Máte tak ďalšiu možnosť, ako sa niečo zaujímavé naučiť, čo sa vám môže hodiť pri riešení úloh z KMS.

Ak sa vám tento nápad páči, dajte nám vedieť napr. likenutím videa, možno sa tam časom zjavia aj ďalšie prednášky.

Fotky a História

,

Čaute, chceli ste si niekedy len tak pozrieť fotky z minulých sústrediek či iných KMS akcií? Ak hej, pravdepodobne sa vám to nepodarilo. S tým je však koniec, stačí skočiť na www.kms.sk/fotky a všetko máte pekne pokope na jednom mieste. Máme tam albumy až do roku 1997! Tak neváhajte a bežte kuknúť ako vyzerali vaši vedúci keď boli účastníci, vedúci vašich vedúcich keď boli účastníci, vedúci vedúcich vašich vedúcich... Ak vám rok 1997 príde ukrutne dávno tak vedzte že to ani zďaleka nie je všetko. Ak vás zaujíma kedy a ako sa narodilo KMS (resp. jeho priamy predchodca), kuknite www.kms.sk/historia.

Zadania 1. a 2. kola

,

Ahojte, po letnej prestávke nás čaká ďalší ročník KMS. Na stránke s úlohami sú už zverejnené zadania prvých dvoch kôl. Dozviete sa v nich o Kikinom štúdiu v Dánsku, Jožovom erazme v Belgicku a ako sa s ich odchodom vyrovnávajú ostatní vedúci.

Taktiež si môžete stiahnuť pdf leták so zadaniami, pravidlami a prihláškou.

Prajeme vám veľa úspechov pri riešení!

Vzoráky 3. kola

,

Ahojte, na stránke si môžete pozrieť vzoráky 3. kola. Taktiež na našom youtube kanáli sa zjavujú prvé videovzoráky k 3. kolu.

Návody k 3. kolu

,

Ahojte, pokiaľ si chcete pozrieť, ako zhruba sa dali riešiť úlohy 3. kola, môžete si pozrieť návody.

Trojstenové weby sú opensource

,

Ahojte, zverejnili sme zdrojáky trojstenových webov, takže ak sa chcete pokochať, môžte tu: https://github.com/trojsten/web

Samozrejme, radi uvítame v tíme posily, takže ak máš chuť niečo vylepšiť, ozvi sa nám na tech.group@trojsten.sk alebo kľudne urob aj pull-request :)

Vzoráky 2. kola

,

Čaute, ešte ani neuschol atrament na vašich riešeniach, a už máme pre vás vzoráky https://kms.sk/ulohy/101/ Nie je to len krátkodobá chyba časopriestoru, skutočne sme sa rozhodli zverejniť vzoráky skôr (týždeň po sérií) a plánujeme v tom aj pokračovať. Tak si držte klobúky, lebo našim revírom je matematika, naše tempo je vražedné, našimi súpermi sú deadlajny - vedúci KMS - tatada tatada daaaa

Návody k 2. kolu

,

Ahojte, ak si chcete doriešiť úlohy 2. kola, ktoré ste nevedeli, môžete si pozrieť návody.

Zadania 3. kola

,

Druhé kolo pomaly končí, tretie pomaly začína. Na stránke sme zverejnili zadania 3. kola.

Vzoráky 1. kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili vzoráky 1. kola.