Chceš si pospomínať a spoznať pohľad vedúcich na KMS chvíle? Chceš sa dozvedieť viac o KMSku? Tak tento podcast je práve pre teba.

Kika: Epizóda 22

Do poslednej časti si Kika zohnala hosťa, od ktorého sa dozviete cestu od nápadu až po samotnú realizáciu KMS podcastu a Súťaži v šifrovaní aka Suši.

Epizóda 21: Kika

V tomto podcaste sme sa s Kikou/Magdou rozprávali o plachetniciach, diskgolfe a najmä o KMS víkende.

Epizóda 20: Lucy

O tom ako sa darilo náboju pri prejdení do online formátu som sa bavila s Lucy. Okrem toho sme sa bavili o jej projekte o mentálnom zdraví a záchrane endemitov prostredníctvom kosenia lúk.

Epizóda 19: Mojo

V tomto podcaste sa dozviete o zážitkovom vzdelávaním a niečo o našej motivácii vedúcovať KMS. Svojmi názormi prišiel prispieť Mojo.

Epizóda 18: Čeky

S Katkou sme sa trošku pozreli vedúcovaniu na zub, čo nás bavilo kedysi a tiež čo nás baví teraz. Reč prišla aj na fitlopty.

Epizóda 17: Anežka

Anežka je častý návštevník zdravotníka na sústredku. Aj preto je ideálny hosť podcastu na tému zranení.

Epizóda 16: Slavo

So Slavom sme pospomínali na sústredká prostredníctvom zopár veselých príbehov.

Epizóda 15: Dominik

S Dominikom som sa rozprávala o jeho doktorandskom štúdiu. Prezradil mi aj aké výzvy prekonal ohľadom prednášania a reč prišla aj na MBL.

Epizóda 14: Kubo

S Kubom sme si pospomínali na naše účastnícke časy a špeciálne na nočné hry.

Epizóda 13: Tomáš

V tomto podcaste sa môžete inšpirovať Tomášovymi slovami o tom ako sa učil/učí matematiku, programovať alebo jeho prístupom k životu.

Epizóda 12: Hopko

S Hopkom sa porozprávam o tom čo robil odkedy bol vedúci v KMSku a aj ako mu k tomu KMSko dopomohlo. Dozviete sa aký prínos môže mať pre človeka KMS komunita.

Epizóda 11: Pedro

Zaujíma ťa ako o to vyzerá na IMO? V tomto podcaste si naň Pedro zaspomína a rozpovie ako to bolo v jeho prípade.

Epizóda 10: Jerry a Adam

Tentokrát som mala dvoch hostí: Jerry a Adama. Tentokrát sme mali dve témy: tento podcast a matematický náboj. Tentokrát je tento podcast taký dvojnásobný.

Epizóda 9: Betka

S Betkou sa porozprávame o jej cestách. Tiež pospomíname na naše začiatky vedúcovania a na to aké je to byť skúseným vedúcim.

Epizóda 8: Juro

S Jurom sa porozprávame o jeho výške a aké je to vedúcovať KMSko z Prahy.

Epizóda 7: Aňa

V tomto podcaste zistíte ako vznikla a fungovala KMS stanovačka. Na pekné chvíle si zaspomínam s Aňou.

Epizóda 6: Miloš

O zážitkoch a fungovaní letnej školy matematiky sa porozprávam s Milošom. Tiež spomenieme Suši, Škótsko a gitarovanie.


Epizóda 5: Ákos

Väčšina riešiteľov KMS rieši aj olympiádu. S Ákosom sa budem rozprávať aké má s oboma súťažami skúsenosti a aké vníma rozdiely medzi nimi.

Epizóda 4: Jožo

Na sústredenie treba najprv prísť. Občas táto cesta nie je zrovna priamočiara alebo jednoduchá. Aj o tom sa v dnešnom podcaste rozprávam s Jožkom.

Epizóda 3: Matúš

V dnešnom podcaste sa dozvieš ako vznikajú príbehy v zadaniach a prečo sú také aké sú. Porozprávať o rozprávkach prišiel Matúš, ktorý ich nemálo vytvoril.

Epizóda 2: Marek

Neoddeliteľnou súčasťou školského roka, našich sústrediek a aj letných škôl je Náboj. V tomto podcaste sa budeme rozprávať s Marekom o tom ako vznikajú úlohy a zadania matematického Náboja.

Epizóda 1: Veronika

Toto sú začiatky nášho podcastu a preto je dnešný podcast o začiatkoch a skúsenostiach človeka, ktorý predtým neriešil ani nevedúcoval KMSko. Bavíme sa s Veronikou, o tom ako sa dostala do KMS, o jej prvom sústredku či prednášaní.

Čas poslednej úpravy: 30. jún 2021 21:00