Chceš si pospomínať a spoznať pohľad vedúcich na KMS chvíle? Chceš sa dozvedieť viac o KMSku? Tak tento podcast je práve pre teba.

Epizóda 11: Pedro

Zaujíma ťa ako o to vyzerá na IMO? V tomto podcaste si naň Pedro zaspomína a rozpovie ako to bolo v jeho prípade.

Epizóda 10: Jerry a Adam

Tentokrát som mala dvoch hostí: Jerry a Adama. Tentokrát sme mali dve témy: tento podcast a matematický náboj. Tentokrát je tento podcast taký dvojnásobný.

Epizóda 9: Betka

S Betkou sa porozprávame o jej cestách. Tiež pospomíname na naše začiatky vedúcovania a na to aké je to byť skúseným vedúcim.

Epizóda 8: Juro

S Jurom sa porozprávame o jeho výške a aké je to vedúcovať KMSko z Prahy.

Epizóda 7: Aňa

V tomto podcaste zistíte ako vznikla a fungovala KMS stanovačka. Na pekné chvíle si zaspomínam s Aňou.

Epizóda 6: Miloš

O zážitkoch a fungovaní letnej školy matematiky sa porozprávam s Milošom. Tiež spomenieme Suši, Škótsko a gitarovanie.


Epizóda 5: Ákos

Väčšina riešiteľov KMS rieši aj olympiádu. S Ákosom sa budem rozprávať aké má s oboma súťažami skúsenosti a aké vníma rozdiely medzi nimi.

Epizóda 4: Jožo

Na sústredenie treba najprv prísť. Občas táto cesta nie je zrovna priamočiara alebo jednoduchá. Aj o tom sa v dnešnom podcaste rozprávam s Jožkom.

Epizóda 3: Matúš

V dnešnom podcaste sa dozvieš ako vznikajú príbehy v zadaniach a prečo sú také aké sú. Porozprávať o rozprávkach prišiel Matúš, ktorý ich nemálo vytvoril.

Epizóda 2: Marek

Neoddeliteľnou súčasťou školského roka, našich sústrediek a aj letných škôl je Náboj. V tomto podcaste sa budeme rozprávať s Marekom o tom ako vznikajú úlohy a zadania matematického Náboja.

Epizóda 1: Veronika

Toto sú začiatky nášho podcastu a preto je dnešný podcast o začiatkoch a skúsenostiach človeka, ktorý predtým neriešil ani nevedúcoval KMSko. Bavíme sa s Veronikou, o tom ako sa dostala do KMS, o jej prvom sústredku či prednášaní.

Čas poslednej úpravy: 12. apríl 2021 19:25