Výsledky sú predbežné.
Tvoje riešenia sa nerátajú do výsledkovky. Ak to chceš zmeniť, povoľ si súťaž KMS v nastaveniach.
# Meno: R. Škola K. P 4 5 6 7 8 9 10
1. Dávid Mišiak2 GJH 4 90 9 9 9 9 9 135
2. Marián Poturnay2 GPiešť 4 89 9 9 9 9 9 134
3. Tomáš Sásik3 GAMČA 8 87 9 9 9 9 9 132
4. Pavol Kollár2 GAMČA 5 87 9 9 9 9 4 127
5. Martin Števko2 GAlKE 4 76 9 6 9 9 9 118
6. Lucia Krajčoviechová1 GJH 3 72 9 9 9 9 9 117
7. Ákos Záhorský3 GŠahy 7 82 9 9 9 6 115
8. Samuel Krajči2 GAlKE 5 79 9 9 8 9 114
9. Matej Moško2 GAMČA 4 66 9 9 9 7 9 109
10. Peter Ralbovský4 GJH 11 72 9 7 9 9 106
11. Pavol Kebis2 GJH 4 60 9 9 9 9 9 105
12. Miro Macko1 Leaf 2 64 9 9 9 8 4 103
13. Štefánia Glevitzká2 GPriev 4 56 9 9 9 9 9 101
14. Viktória Brezinová2 GAlKE 4 60 9 3 9 9 9 99
15. Róberta Juríková2 Iná škola 3 52 9 9 9 9 9 97
16. Monika Machalová2 GJH 4 71 9 6 9 95
17. Michal Horanský1 ŠpMNDaG 2 59 9 6 9 3 8 94
18. Mária Ďuračková2 GJH 4 55 9 9 9 8 90
Tereza Prokopová2 GJH 4 61 0 6 9 5 9 90
20. Peter Onduš3 ŠpMNDaG 6 62 6 9 9 2 88
21. Jakub Pravda1 ŠpMNDaG 2 66 9 6 4 2 87
22. Jonáš Dujava2 SPlPO 4 57 9 8 9 83
23. Michal Staník2 GĽŠTN 4 55 9 9 9 82
24. Michal Molnár2 GAMČA 4 44 9 6 9 9 77
25. Richard Oravkin2 GBajkBA 4 58 0 9 9 76
Jozef Fülöp1 GAMČA 3 49 9 9 9 76
27. Nina Benková2 GPiešť 4 46 9 9 9 73
28. Daniel Magula3 GPiaNT 4 46 9 5 9 3 72
Eliška Macáková6zš SZScenada -3 43 0 5 9 7 8 72
30. Lukáš Baláž2 GBánov 3 44 9 9 9 71
Michaela Ždímalová2 GJH 3 46 7 6 9 3 71
32. Pavol Klein2 GPiešť 4 47 9 9 4 69
33. Martina Kalašová2 GJH 3 37 9 6 9 7 68
34. Timea Szöllősová1 GAMČA 1 36 9 3 9 2 8 67
35. Tomáš Ganz1 ŠpMNDaG 2 40 9 4 9 4 0 66
36. Karolína Pisoňová2 GBánov 4 30 9 8 9 9 65
37. Jakub Parada1 GAMČA 3 46 0 3 9 5 63
38. Matúš Zubčák2 GPárNT 4 44 9 9 62
39. Filip Čermák3 Iná škola 3 34 9 9 9 61
40. Erik Řehulka1 ŠpMNDaG 2 41 9 7 3 0 60
41. Radek Olšák2 Iná škola 3 50 9 59
42. Jakub Poljovka3 GPárNT 7 49 0 9 58
43. Veronika Ganzová3 GMerTT 4 35 9 7 3 54
44. Miška Dlugošová3 GPUK 7 48 48
Jozef Číž2 GJH 4 33 5 6 4 48
46. Tatiana Matejkova1 GPárNT 2 28 9 6 43
47. Marianna Hronská9zš BiGSuč 1 29 0 9 1 39
48. Katarína Studeničová3 GDKubí 5 16 7 9 3 2 1 38
49. Jaroslav Paška2 ŠpMNDaG 3 34 1 0 2 37
50. Lenka Kopfová2 Iná škola 4 0 9 9 9 9 36
51. Alan Marko3 Leaf 7 31 31
52. Martina Šuchová3 GPárNT 6 17 1 9 27
53. Hana Kluvancová1 GPárNT 1 17 9 0 26
Juraj Rosinský2 I de Lancy 3 26 26
55. Jana Černíková2 GJH 3 15 1 8 1 25
56. Michal Mráz2 ŠpMNDaG 4 24 24
57. Svetlana Rampašeková1 GPárNT 1 9 9 0 18
58. Kristina Galikova2 ŠpMNDaG 4 7 7
59. Lucia Ondovčíková2 GModra 4 4 4
Výsledky sú predbežné.
Tvoje riešenia sa nerátajú do výsledkovky. Ak to chceš zmeniť, povoľ si súťaž KMS v nastaveniach.
# Meno: R. Škola K. P 1 2 3 4 5 6 7
1. Miro Macko1 Leaf 2 88 9 9 9 9 9 8 133
2. Lucia Krajčoviechová1 GJH 3 81 9 9 9 9 9 126
3. Michal Kajan1 GBajkBA 2 85 9 3 2 9 9 8 123
4. Barbora Barančíková1 ŠpMNDaG 2 79 9 9 9 6 9 121
5. Eliška Macáková6zš SZScenada -3 81 9 9 1 0 5 9 7 120
6. Jakub Pravda1 ŠpMNDaG 2 82 9 9 9 6 4 2 119
7. Matej Priesol1 ŠpMNDaG 2 85 9 1 9 0 9 4 117
8. Róberta Juríková2 Iná škola 3 70 9 9 9 9 9 115
9. Timea Szöllősová1 GAMČA 1 74 8 9 3 9 2 105
10. Erik Řehulka1 ŠpMNDaG 2 71 9 5 9 7 3 104
11. Tomáš Ganz1 ŠpMNDaG 2 64 9 1 9 4 9 4 99
12. Tatiana Matejkova1 GPárNT 2 58 9 9 9 6 91
13. Kornélia Nemcová1 GAMČA 2 54 9 2 9 8 7 89
14. Martin Starovič1 GAMČA 2 70 9 9 0 88
15. Kristína Grolmusová1 BiGSuč 1 64 9 9 1 0 1 1 85
16. Filip Csonka2 GAlKE 2 62 9 3 74
17. Alex Chudíc1 ŠpMNDaG 2 45 9 1 9 8 72
Patrik Rusnák1 GAlKE 2 54 9 9 72
19. Matej Hanus1 GPošKE 2 62 ? 9 71
Michal Masrna1 GPošKE 2 71 71
21. Michal Horanský1 ŠpMNDaG 2 39 9 6 9 3 66
22. Martina Kalašová2 GJH 3 34 9 6 9 7 65
23. Tánička Bielaková1 GAMČA 2 39 9 3 5 7 63
24. Michaela Ždímalová2 GJH 3 37 7 6 9 3 62
25. Alexandra Géciová1 GJH 1 36 7 9 9 61
26. Jasmína Portašiková2 GVarZA 3 35 9 3 9 4 60
27. Jozef Fülöp1 GAMČA 3 40 9 9 58
28. Lukáš Gáborik9zš ZSRadBB 0 54 54
29. Lukáš Baláž2 GBánov 3 35 9 9 53
Ondrej Tomášik1 GTajBB 1 28 1 9 1 9 5 53
Gabriela Šavelová1 GAMČA 2 51 2 53
32. Jitka Muravská1 GAMČA 1 42 8 50
33. Hana Kluvancová1 GPárNT 1 31 9 9 49
34. Marianna Hronská9zš BiGSuč 1 37 0 9 1 47
35. Jakub Parada1 GAMČA 3 34 0 3 9 46
36. Filip Čermák3 Iná škola 3 25 9 9 43
37. Adam Kuniak1 GAMČA 1 42 42
Radek Olšák2 Iná škola 3 33 9 42
39. Tomáš Šumšala1 GJH 2 23 9 9 41
Andrej Pečimúth3 GNZám 3 41 41
41. Jana Černíková2 GJH 3 30 1 8 1 40
Svetlana Rampašeková1 GPárNT 1 22 0 9 9 40
43. Jaroslav Paška2 ŠpMNDaG 3 33 1 0 34
44. Anežka Pajunková1 Iná škola 2 23 ? 5 28
Andrej Genčur1 Iná škola 2 24 9 4 28
46. Matej Vojtek1 GAMČA 2 27 27
47. Karin Demková1 GJH 2 26 26
Róbert Sabovčík1 GPošKE 1 26 26
49. Juraj Rosinský2 I de Lancy 3 24 24
Martin Koutenský1 GAMČA 2 24 24
51. Adam Barla1 GTajBB 1 22 22
52. Alžbeta Jurečeková2 ezsmt 3 19 19
53. Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 0 18 18
54. Jakub Hluško2 ŠpMNDaG 2 17 17
Karin Ghirbaková2 GAMČA 2 17 17
56. Marek Tran1 GAMČA 2 16 16
57. Ema Hartmannová2 GPriev 2 13 13
58. Natalia Calvo1 GPárNT 2 10 10
59. Matúš Tamáši2 Iná škola 2 9 9
Laura Sládečková2 GVarZA 2 9 9
61. Andrej Bederka2 ŠpMNDaG 2 5 5
62. Natália Grigová1 GAMČA 1 4 4
Jana Viktória Kováčiková3 Iná škola 3 4 4
64. Michal Vranovský1 GCSLewis 2 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní