Odporúčame túto stránku priebežne kontrolovať, budeme na nej zverejňovať oznamy.

Programy LŠ

Programy jednotlivých častí Letnej školy nájdete tu:

Internet

V priestoroch fakulty je dostupná wifi. Názov siete: tabor Heslo: leto2023

Obedy

Stravovanie na Letnej škole bude prebiehať v jedálni FIITFOOD na FIIT STU, iba pár minút od FMFI UK. Obedové menu bude stáť 5,50€. Jedálny lístok na prvý týždeň

Obedy máme zajednané priamo s jedálňou, preto je nevyhnutné si obedy zaplatiť vopred na náš účet. Ak si v prihláške zaklikol/zaklikla, že sa chceš stravovať na LŠ, mailom sme ti poslali informácie ku platbe. Lístky si bude možné vyzdvihnúť vždy v pondelok ráno vo vestibule, alebo u vedúcich v miestnosti T2 počas týždňa (miestnosť oproti prednáškovým miestnostiam). Nepoužité lístky je možné vrátiť, a po skončení LŠ vám za ne vrátime peniaze.

Ak ti informácie o platbe nedošli, kontaktuj nás.

Voľnočasový program

Po odbornom programe bude každý deň možnosť zúčastniť sa spoločných voľnočasových aktivít. Zvyčajne bude možný spoločný odchod z vestibulu FMFI okolo 16:30. Celý program.

V nedeľu 16.7. plánujeme ísť hrať laser tag. Pokyny pre záväzne prihlásených: Máme zajednanú Wolf Arenu. Zajednanú ju máme od 14:00 na 1 hodinu. Platí sa 15 eur na človeka v hotovosti. Môžete sa pridať na cestu 13:15 z vrátnice internátov.

V pondelok 17.7. bude zoznamovacia hra a po nej premietanie filmov na matfyze. Hlasovať za obľúbené filmy môžete tu: https://forms.gle/GEB1U4sdpi8HUzca9

Vo štvrtok 20.7. bude možnosť ísť sa člnkovať v karloveskej zátoke. Prihlásiť sa môžete tu.

Informácie pre ubytovaných

Ubytovanie bude poskytovať ŠD Mladosť (mapa), cena ubytovania je 8 eur / noc. Ak si sa prihlásil/prihlásila na ubytovanie, e-mailom ti pošleme informácie o platbe.

Informovaný súhlas

Ak si ešte nemal/nemala 18 rokov, nezabudni na Letnú školu priniesť rodičom podpísaný informovaný súhlas.

Kontakty

Odborný program Letnej školy

Koordinačný tím

Čas poslednej úpravy: 16. júl 2023 19:59