Vzoráky 3. kola

,

Ahojte, na stránku pribudli vzorové riešenia skoro všetkých úloh tretieho kola. Prajeme príjemné čítanie a tešíme sa na vás na sústredeniach, ktoré prebehnú 11. - 18. júna (beta) a 18. - 25. júna (alfa).

Prvé vzoráky tretieho kola

,

Máme úspešne dobojované, a tak sa už začali zjavovať vzorové riešenia na našej stránke -- konkrétne ide o riešenia úloh 5 a 8. Dúfame, že sa vám budú páčiť.

Vzorové riešenia druhého letného kola

,

UPDATE: Už sú na stránke všetky vzorové riešenia.

Ahojte, už je to skoro týždeň, čo sa skončilo druhé letné kolo, a tak na vás čakajú jeho vzoráky - 1, 2, 5, 6 aj s videovzorákom, 7, 8, 9 a 10. Zvyšné dva pribudnú čoskoro. Prajeme príjemné čítanie (resp. pozeranie) a veľa síl do posledného, tretieho kola.

Zadania 3. kola

,

Zverejnili sme zadania posledného 3. letného kola KMS-ka. Veľa šťastia pri doriešení aktuálnej série a potom sa môžete pozrieť aj na ďalšie úlohy z tejto 3. série.

Vzoráky 1. kola

,

Práve sme zverejnili vzoráky 1. kola. Tak hor sa do čítania a veľa šťastia do druhého kola.

TRiKS - príprava na celoštátko

,

Ahojte.

Či už sa práve pripravujete na blížiace sa celoštátne kolo Matematickej olympiády alebo si len chcete zasúťažiť a zlepšiť svoje matematické zručnosti, dávame vám do pozornosti súťaž TRiKS.

Trvá 4,5 hodiny a spustiť si ju môžete kedykoľvek až do nedele 20. marca. Veľa šťastia pri riešení.

Prvé vzoráky už sú na svete

,

Ahojte, predvčerom skončilo prvé kolo letnej časti. Pre tých, čo sa už nevedia dočkať vzorákov, sme práve zverejnili niektoré z nich - 6, 8 a 9. Príjemné čítanie.

Zadania 2. kola

,

Ahojte,

zverejnili sme zadania 2. letnej série.

Začiatok letnej časti

,

Ahojte,

po krátkej pauze tu opäť ponúkame možnosť riešiť zaujímavé rôznorodé matematické úlohy v podobe 1. letnej série, ktorá práve začala.

Zimné sústredenie kategórie alfa

,

Ahojte,

sústredenie kategórie alfa sme sa rozhodli pripraviť v termíne od 11.3. do 17.3. 2022, veľmi sa naň tešíme a dúfame, že vy tiež 😉. Konkrétnejšie informácie budeme posielať úspešným riešiteľom v najbližších týždňoch. Napriek tomu, že na sústredení poctivo pracujeme, tak stále pretrváva riziko, že vývin epidemiologickej situácie nám jeho organizáciu ešte skomplikuje. V takom prípade vám určite dáme vedieť. Tiež si uvedomujeme, že plánované sústredenie je o deň kratšie ako pôvodné, no to nezmení nič na tom, že bude super ako vždy. Navyše v piatok ešte stihnete Náboj 😉.

S pozdravom, vaši vedúci 😊