Vzoráky 1. kola

,

Na stránke sa nachádzajú kompletné vzoráky 1. kola. Taktiež na našom youtube kanáli pribudol video vzorák 9. úlohy.

Vzoráky 1. kola

,

Ahojte, na stránke si už môžete pozrieť vzorové riešenie úloh 3, 4, 8 a 10, ktoré sme pre vás zverejnili skôr ako obvykle. Riešenia zvyšných úloh budú dostupné o týždeň.

Elektronické opravovanie niektorých úloh

,

Toto kolo sme začali niektoré úlohy, ktoré ste nám odovzdali cez našu stránku, opravovať elektronicky. Konkrétne ide o úlohy 6 a 10. Opravené riešenia týchto úloh vám neprídu poštou, ako to bolo minulé roky, ale môžete si ich pozrieť na našej stránke. Prečítajte si návod, ako sa k nim dostať.

Zvyšné opravené úlohy vám pošleme poštou na adresu, ktorú ste nám uviedli pri registrácii, resp. do školy. Rovnako aj úlohy, čo ste nám poslali poštou.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na kms@kms.sk.

Návody a videonávody 1. kola

,

Ahojte, pokiaľ si chcete doriešiť niektoré úlohy, ktoré sa vám nepodarili, alebo si chcete pozrieť, ako približne sa dali riešiť, pozrite si návody 1. kola.

Okrem nich na našom youtube kanáli postupne zverejňujeme videonávody k niektorým úlohám.

Termíny sústredení

,

Na stránke sústredení nájdete termíny sústredení na školský rok 2017/2018. Takže si ich zapíšte do kalendára a pustite sa do riešení úloh. :) Po zimnej časti nás čaká

  • v dňoch 10. až 17. 2. 2018 sústredenie kategórie alfa,
  • v dňoch 17. až 24. 2. 2018 sústredenie kategórie beta.

KMS Víkend

,

KMS si prichystalo skvelý víkendový program pre budúcich aj minulých riešiteľov. Príď, zahraj si sústredkové hry, potráp svoje mozgové bunky na prednáškach a vyskúšaj si šport, ktorý bude tradične netradičný.

Na 30.9. a 1.10 máš o program postarané! Prihlás sa tu: https://www.goo.gl/forms/FcLjwWkvZYMwWaPM2 Viac info nájdeš v popise fb udalosti - https://www.facebook.com/events/1939648742939911/

Ak nás ešte nepoznáš, spoznaj nás tu!

Úprava zadania 5. úlohy 1. kola

,

V 5. úlohe 1. kola došlo k úprave zadania. Boli odstránené niektoré zbytočne mätúce formulácie. Pokiaľ ste si už zadanie čítali, pozrite si novú verziu. Veríme, že zadanie je teraz zrozumiteľnejšie. V prípade nejasností neváhajte sa nás spýtať mailom na kms@kms.sk.

Zadania 1. a 2. kola

,

Ahojte, ďalší ročník KMS sa rozbieha. Zadanie prvých dvoch kôl nájdete na stránke Zadania a vzoráky alebo si ich môžete stiahnuť v pdf tu: spoločný leták, 1. kolo, 2. kolo.

Novým riešiteľom odporúčame prečítať si informácie v letáku. Taktiež dávame do pozornosti článok Ako riešiť úlohy v KMS, kde nájdete plno rád pri riešení, časté chyby spolu s názornými ukážkami.

Nezáväzná registrácia na stanovačku KMS

,

Na stránku sme pridali info o stanovačke, plus spustili sme nezáväznú registráciu - kms.sk/stanovacka.

Vzoráky 3. série

,

Na stránke pribudli vzorové riešenia 3. série.