Vzoráky 3. série

,

Na stránke pribudli vzorové riešenia 3. série.

Návody a videonávody 3. série

,

Ak vám zaujíma, ako sa dali riešiť úlohy 3. série, pozrite si k nim návody. Na našom youtube kanáli sa už pomaly začínajú zjavovať aj videonávody k niektorým úlohám. Koľko ich bude túto sériu?

Vzoráky 2. série

,

Na stránke sa objavili vzorové riešenia 2. série. K dvom úlohám nájdete aj videvzoráky na našom kanáli.

Návody 2. série

,

Ak ste nevedeli vyriešiť nejakú úlohu, pozrite si návody k úlohám 2. série

Vzoráky 1. série

,

Na stránke pribudli vzoráky k 1. sérii.

Zadania 3. série

,

Sú tu príbehy z tajomnej Krajiny osí ôs. Môžete sa tešiť na spory dobrého a zlého čarodejníka, farmárku Felíciu chovajúcu čísielka a funkcie, čo všetko a ako v krajine farbia a iné zaujímavé príbehy. Zadania nájdete v sekcii Zadania a vzoráky alebo si ich môžete stiahnuť v pdf.

Videonávody 1. série

,

Sú tu viedeonávody 1. série. Pozrite si, Koľkými Možnými Spôsobmi sa mohla riešiť úloha 5 a taktiež čo sa dalo robiť s niektorými ďalšími úlohami.

Návody 1. série

,

Ak ste nevedeli vyriešiť nejakú úlohu, pozrite si návody k úlohám 1. série.

2% z daní

,

Ahojte,

aj tento rok je možnosť darovať 2% zo svojich daní Trojstenu. Budeme veľmi vďační, ak tak urobíte, tieto príspevky tvoria nezanedbateľnú časť príjmov, z ktorých financujeme všetky naše aktivity od korešpodenčnej časti a sústredení až po Náboje a Letné školy.

Viac informácií, ako na to, nájdete na trojsten.sk/ako-poukazat-2-z-dane/. Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane nájdete tu a potvrdenie o zaplatení dane tu.

Spustenie novej stránky

,

Pred letným semestrom sme spustili novú internetovú stránku. Veríme, že jej používanie bude pre teba príjemnejšie. Zadania úloh nájdeš v sekcii Zadania a vzoráky. Odovzdávať ich môžeš priamo pri jednotlivých úlohách alebo v sekcii Odovzdávanie. Na to sa musíš registrovať, resp. prihlásiť. Tvoj účet na tejto stránke je spoločný pre všetky semináre Trojstenu, takže, ak si sa už registroval na stránke iného semináru Trojstenu, stačí sa prihlásiť tým účtom.

Ak by si si chcel užiť trochu nostalgie alebo nájsť staré materiály, ktoré ešte na novej stránke nie su, stará stránka je stále dostupná pod adresou www.old.kms.sk.