Akadémia a Klub Trojstenu

,

Máš už plány na tento piatok 13.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide a zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš ostaň aj na Klub!

Vzoráky 3. kola

,

Ahojte, už viete nájsť na stránke čerstvé vzoráky 3. kola, veľa zábavy pri čítaní.

Vzoráky 2. kola

,

Ahojte, zverejnili sme vzoráky 2. kola. Nájdete v nich veľa výživného čítania k úlohám z minulého kola. Pozrite, či ste mali rovnaké riešenia ako vzorové, alebo nájdete nejaké zaujímavé nové riešenie.

Návody k 2. kolu

,

Ahojte,
zverejnili sme návody k 2. kolu. Môžete v nich napríklad zistiť, že úloha 7 má aj iné riešenie ako $a = b = c = 1/1526$, čo aj vedúci zistili nedávno. :D

Zadania 3.kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili zadania 3. kola.

Vzoráky 1. kola

,

Na stránke sme zverejnili vzorové riešenia 1. kola.

Návody a videonávody k 1. kolu

,

Zverejnili sme návody k 1. kolu. Kým pre vás pripravíme vzorové riešenia, tak si môžete pozrieť, ako zhruba sa dali úlohy riešiť, aké v nich boli dôležité kroky.

Okrem toho na našom YouTube kanáli sa už objavili k trom úlohám videonávody, v ktorých vám vedúci vysvetlia, ako sa daná úloha dala riešiť.

Zadania 2.kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili zadania 2. kola.

KMS víkend

,

Ahojte, aj tento rok sme pre Vás pripravili ochutnávku zo sústredenia. Príďte na náš KMS víkend v termíne 20.9.2019 - 22.9.2019. Tešíme sa na Vás :)

Upresnenie zadania 7. úlohy

,

V úlohe 7 Kradnutie Mincí Strieborných sme upresnili zadanie: Vrece so striebornými mincami obsahuje len strieborné mince, čo priamo nevyplývalo z pôvodného zadania.

Pripomíname vám, že v prípade akýchkoľvek otázok k zadaniam sa môžete spýtať mailom na kms@kms.sk.