Vzoráky 3. kola

,

Ahojte, na stránke si môžete pozrieť vzoráky 3. kola. Taktiež na našom youtube kanáli sa zjavujú prvé videovzoráky k 3. kolu.

Návody k 3. kolu

,

Ahojte, pokiaľ si chcete pozrieť, ako zhruba sa dali riešiť úlohy 3. kola, môžete si pozrieť návody.

Trojstenové weby sú opensource

,

Ahojte, zverejnili sme zdrojáky trojstenových webov, takže ak sa chcete pokochať, môžte tu: https://github.com/trojsten/web

Samozrejme, radi uvítame v tíme posily, takže ak máš chuť niečo vylepšiť, ozvi sa nám na tech.group@trojsten.sk alebo kľudne urob aj pull-request :).

Vzoráky 2. kola

,

Čaute, ešte ani neuschol atrament na vašich riešeniach, a už máme pre vás vzoráky https://kms.sk/ulohy/101/ Nie je to len krátkodobá chyba časopriestoru, skutočne sme sa rozhodli zverejniť vzoráky skôr (týždeň po sérií) a plánujeme v tom aj pokračovať. Tak si držte klobúky, lebo našim revírom je matematika, naše tempo je vražedné, našimi súpermi sú deadlajny - vedúci KMS - tatada tatada daaaa

Návody k 2. kolu

,

Ahojte, ak si chcete doriešiť úlohy 2. kola, ktoré ste nevedeli, môžete si pozrieť návody.

Zadania 3. kola

,

Druhé kolo pomaly končí, tretie pomaly začína. Na stránke sme zverejnili zadania 3. kola.

Vzoráky 1. kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili vzoráky 1. kola.

Návody a videonávody k 1. kolu

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili návody k 1. kolu. Taktiež si na našom YouTube kanáli môžete pozrieť videonávody k niektorým úlohám.

Zadania 2. kola

,

Ahojte, na stránke s úlohami môžete nájsť zadania 2. kola plné zvieratiek, príšer a kúziel z cirkusu Crazy Monsters Circus.

Zadania 1. kola

,

Ahojte, po vianočnej prestávke sa nám začína ďalšia časť KMS. Na stránke s úlohami nájdete zadania 1. kola letnej časti. Dozviete sa v nich, kto ako prežíval tento vianočný čas.