Zadania 3.kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili zadania 3. kola.

Vzoráky 1. kola

,

Na stránke sme zverejnili vzorové riešenia 1. kola.

Návody a videonávody k 1. kolu

,

Zverejnili sme návody k 1. kolu. Kým pre vás pripravíme vzorové riešenia, tak si môžete pozrieť, ako zhruba sa dali úlohy riešiť, aké v nich boli dôležité kroky.

Okrem toho na našom YouTube kanáli sa už objavili k trom úlohám videonávody, v ktorých vám vedúci vysvetlia, ako sa daná úloha dala riešiť.

Zadania 2.kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili zadania 2. kola.

KMS víkend

,

Ahojte, aj tento rok sme pre Vás pripravili ochutnávku zo sústredenia. Príďte na náš KMS víkend v termíne 20.9.2019 - 22.9.2019. Tešíme sa na Vás :)

Upresnenie zadania 7. úlohy

,

V úlohe 7 Kradnutie Mincí Strieborných sme upresnili zadanie: Vrece so striebornými mincami obsahuje len strieborné mince, čo priamo nevyplývalo z pôvodného zadania.

Pripomíname vám, že v prípade akýchkoľvek otázok k zadaniam sa môžete spýtať mailom na kms@kms.sk.

Kockatý kalendár

,

Aj tento rok Ti prinášame podrobný prehľad akcií, ktoré organizujeme nielen my, ale aj Riešky, STROM, Sezam či P-mat, podrobne v Kockatom kalendári.

Zadania 1.kola

,

Ahojte! Blíži sa nový školský rok a s ním je tu aj ďalší - už 41.ročník KMS. Na stránke s úlohami sú už zverejnené zadania 1.kola. Zistíte v nich, kto mal oslavu a čo všetko sa na nej stalo.

Taktiež si môžete stiahnuť pdf leták so zadaniami, pravidlami a prihláškou.

Prajeme vám veľa zdaru pri riešení a veríme, že sa vám úlohy budú páčiť.

Záväzné prihlasovanie na LTT je spustené

,

Záväzné prihlasovanie na Letný tábor Trojstenu je spustené. Sú dve možnosti, ako sa na LTT prihlásiť:

  • netradičnou (odporúčanou) cestou. Účastníci, ktorí sa touto cestou úspešne prihlásia budú na tábore odmenení (dostanú malú drobnosť). Nepovieme vám však, ako toto prihlasovanie funguje, skúste na to prísť sami. Počet prihlásených účastníkov môžete vidieť tu https://krtkotravel.trojsten.sk/ucastnik/counter/.

  • klasickou cestou, tak, že napíšete email na michaela.dlugosova@trojsten.sk s textom "meno priezvisko -- chcem sa prihlásiť na LTT klasickou cestou". Pokiaľ pošlete tento email, už sa nebudete môcť prihlásiť netradičnou cestou a získať odmenu.

Je veľmi malá šanca, že sa vám neujde miesto na LTT, lebo miesta je dosť, ale pokiaľ sa veľmi bojíte, môžete napísať email na michaela.dlugosova@trojsten.sk s textom "meno priezvisko -- naozaj chcem ísť na LTT, chcem skúsiť odporúčanú cestu prihlásenia, prosím podržte mi miesto, kým sa mi podarí prihlásiť".

Prihlasovanie na letné školy len do 8. 6.

,

Pokiaľ sa chcete v lete zdokonaliť v programovaní, matematike alebo fyzike, prihláste sa na Letnú školu Trojstenu. Prihlasovanie je možné do naplnenia kapacity, avšak s ubytovaním len do 8. 6.
Na časť programovanie už ostávajú len 2 voľné miesta na týždeň 8. – 12. 7. a 10 voľných miest na týždeň 15. – 19. 7., preto sa poponáhľajte.

Prihlasovanie a viac informácií, nájdete na https://www.trojsten.sk/ls/