Vzoráky 3. kola

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili vzoráky 3. kola.

Návody a videovzoráky 3. kola

,

Ahojte,
po tomto kole vám prinášeme pozdrav od Vodku z Nemecka -- spolu s jedným Jožovým videovzorákom si môžete vychutnať videovzoráky ku každej úlohe.

Okrem toho sme na stránke zverejnili návody k 3. kolu. Môžete tam nájsť inšpiráciu, ako doriešiť úlohy, ktoré ste nevedeli.

Vzoráky a videonávody 2. kola

,

Ahojte,
zverejnili sme vzoráky 2. kola.
Počas Jožovho erazmu majú vedúci dosť práce a ešte nenatočili žiadne videovzoráky, ale za to si môžete pozrieť dva videovzoráky od Joža priamo z Belgicka.

Návody k 2. kolu

,

Ahojte, na stránke sme zverejnili návody k 2. kolu, pokiaľ ste nevedeli doriešiť niektoré úlohy, pomôžu vám zistiť, ako sa dali riešiť, kým pre vás pripravíme vzorové riešenia.

Zadania 3. kola

,

Ahojte,
na stránke sme zverejnili zadania 3. kola. Teraz sa v nich môžete dozvedieť o Maťkovom štúdiu v zahraničí.

Termíny zimných sústredení

,

Ahojte, na stránke so sústredeniami pribudli termíny zimných sústredení. Uskutočnia sa:

  • pre kategóriu alfa 26. 1. až 2. 2. 2019,
  • pre kategóriu beta 10. až 17. 2. 2019.

Tak pekne riešte, nech sa s vami na nich uvidíme! :)

Vzoráky 1. kola

,

Ahojte, na stránke si už môžete pozrieť vzoráky k 1. kolu.

Videovzoráky 1. kola

,

Ahojte, k prvému kolu už povznikalo zopár videovzorákov. Môžete si ich pozrieť na našom YouTube kanáli.

Návody k 1. kolu

,

Ahojte, kým budete napínavo čakať na svoje opravené riešenia a vzorové riešenia, môžete si nesúťažne doriešiť niektoré úlohy s pomocou nápovied, ktoré sme pre vás pripravili. Nápovedy nájdete tu: návody. Vaši vedúci.

Stránka so všetkými odovzdanými úlohami

,

Ahojte, prvé kolo sa nám skončilo a vedúci už začínajú pracovať na opravovaní vašich riešení. Máme pre vás od tohto roka menšiu novinku. Keď sa chcete dostať k elektronicky opraveným riešeniam, nemusíte sa preklikávať útrobami stránky. Všetky riešenia, čo ste nám odovzdali, nájdete na stránke Moje úlohy. Nájdete tam body a komentáre k úlohám. Taktiež si môžete stiahnuť opravené riešenie a pozrieť si komentáre v ňom (pokiaľ vám tam opravovateľ nejaké dal). K tomu si môžete pozrieť obrázkový návod.

Pripomíname, že nie všetky úlohy opravujeme elektronicky. Opravené riešenia zvyšných úloh vám pošleme poštou na vami uvedenú adresu. Rovnako pošleme poštou aj tie riešenia, čo ste nám poslali poštou.