Koniec kola: 1. apríl 2019 23:59
6 days
# Meno: R. Škola K. P 1 2 3 4 5 6 7
1. Jozef Csipes2 GAMČA 3 45 45
Martin Bucko2 GAMČA 3 45 45
Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 45 45
Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 1 45 45
David Belobrad2 GAMČA 3 45 45
Martin Štěpánek9zš GJH 0 45 45
Jakub Šošovička9zš SZScenada 1 45 45
8. Matej Kliment1 Leaf 2 44 ? 44
Samuel Longauer1 GJH 2 44 44
Maximilián Pándy1 GPošKE 2 44 44
11. Erik Tóth9zš GJH 1 43 43
12. Stanislav Bezák9zš ŠpMNDaG 0 42 42
Samuel Stanek1 GAMČA 1 42 42
Viktor Imrišek9zš GAMČA 1 42 42
15. Paulína Dujavová1 GJAR 3 41 41
Ľudmila Kováčová9zš GCM 1 41 41
17. Martin Kalab1 ŠpMNDaG 2 40 ? ? ? 40
Martin Belluš9zš GAMČA 1 40 40
Dario Mikuš1 BiGSuč 1 40 40
20. Eliška Macáková8zš SZScenada 0 39 ? ? ? ? ? 39
Dominika Krivdová1 GAMČA 2 39 39
22. Tomáš Zatroch1 ŠpMNDaG 2 38 38
Patrik Fábrik1 piaristi-pd 1 38 38
24. Minh Dang Huy1 GJH 3 37 37
Matúš Papšo2 GAMČA 2 37 37
Ivan Kushpel1 GAMČA 2 37 37
27. Barbora Javorová2 GAMČA 3 36 36
Adrian Beňo3 GJH 3 36 36
Patrik Paľovčík3 GPošKE 3 36 36
Sara Gašparová9zš GSenec 0 36 36
31. Ela Vojtková1 GAMČA 3 35 35
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 2 35 35
Martin Kliment1 GPošKE 2 35 35
34. Matej Repa9zš GAMČA 1 34 34
35. Tereza Vranová9zš GAMČA 0 33 33
36. Barbora Novosadová1 PiaGTN 1 30 ? ? ? 30
37. Lucia Kvasničková9zš GHroBA 1 28 28
38. Viera Glevitzká9zš GPriev 1 27 27
39. Peter Kochelka1 GTajBB 2 26 26
Mária Mičeková2 GJH 3 26 26
Martin Martis1 ŠpMNDaG 1 26 ? ? 26
42. Bianka Sarah Húževková1 GĽŠTN 2 25 25
43. Michaela Rosinská2 Iná škola 3 23 23
Peter Banáš1 BiGSuč 1 23 23
Veronika Chovancová9zš PiaGTN 0 23 23
46. Tímea Gertler9zš GJH 0 21 21
Natália Bátorová2 GPovBy 2 21 21
48. Martin Nemjo2 GAlKE 3 19 19
Jakub Greguš1 GBilBA 2 19 19
50. Daniel Belan2 ŠpMNDaG 3 18 18
Jakub Skaloš1 ŠpMNDaG 2 18 18
Filip Kotoč2 GTajBB 3 18 18
Barbora Kubišová2 GTajBB 3 18 18
Samuel Neurath2 Iná škola 2 18 18
55. Jozef Mičáň1 GAMČA 2 17 17
Nela Danovska1 ŠpMNDaG 1 17 17
Veronika Paulovičová1 GBZA 1 17 17
Oszkár Urbán1 GPošKE 1 17 17
Adam Agner1 GJH 1 17 17
60. Matej Novosad1 ŠpMNDaG 2 16 ? 16
Maximilián Maliar1 GVOZA 1 16 16
62. Adam Gramblička9zš GAMČA 0 14 14
63. Marek Sádovský1 Iná škola 1 12 12
64. Filip Balko1 GPárNR 1 11 11
65. Marek Ivanič1 Iná škola 1 10 10
66. Alex Blandón2 GPošKE 2 9 9
Andrej Mikuš1 GCM 1 9 9
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 1 9 9
69. Jakub Kašjak1 BiGSuč 1 8 8
70. Dominika Kellová1 GLipMi 1 4 4
Terka Jurasova9zš GJH 0 4 4
72. Christopher Koiš2 ŠpMNDaG 2 2 2
73. Anette Dudláková2 ŠpMNDaG 2 1 1
74. Matej Mrkva Novosad1 ŠpMNDaG 1 0 0
Koniec kola: 1. apríl 2019 23:59
6 days
# Meno: R. Škola K. P 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Marián Poturnay4 GPiešť 13 47 47
Matej Hanus3 GPošKE 8 47 47
3. Matej Urban2 GAMČA 7 46 46
Michal Staník4 GĽŠTN 12 46 ? ? ? ? ? 46
Viktor Balan1 GAMČA 4 46 46
6. Helena Kukuľová2 GAMČA 5 45 45
Hana Derková2 GAMČA 5 45 45
Magdaléna Mišinová2 gymkepler 4 45 ? ? ? ? ? ? 45
9. Tomáš Hulla2 GTajBB 5 44 44
10. Radka Bírová2 GAMČA 4 43 43
11. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 5 41 41
Martin Bucko2 GAMČA 3 41 41
Miloš Mičík3 BiGSuč 6 41 41
Maroš Studenič2 GJH 5 41 41
Daniel Teplan1 SZScenada 4 41 41
Jakub Kliment2 GTajBB 5 41 41
Róberta Juríková4 GPriev 9 41 41
David Belobrad2 GAMČA 3 41 41
19. Matej Kliment1 Leaf 2 40 40
Samuel Longauer1 GJH 2 40 40
21. Štefánia Glevitzká4 GPriev 12 38 38
Radek Olšák4 Iná škola 10 38 38
Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 4 38 38
Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 4 38 38
Timea Jakubócyová2 BiGSuč 5 38 38
26. Ela Vojtková1 GAMČA 3 37 37
27. Samuel Krajči4 GAlKE 14 36 36
Norbert Micheľ2 GPošKE 5 36 36
Lukáš Gáborik2 GTajBB 6 36 36
Matúš Papšo2 GAMČA 2 36 36
Alex Gašparíková2 GAMČA 5 36 36
Viktória Pravdová2 GJH 5 36 36
Adrian Beňo3 GJH 3 36 36
34. Lenka Hake2 GAlKE 5 35 35
Benjamín Benčík2 GJH 5 35 35
Maximilián Pándy1 GPošKE 2 35 35
37. Michaela Rusnáková2 GAlKE 5 34 34
Matej Haverlík1 GJH 4 34 34
Timea Szöllősová3 GAMČA 8 34 ? ? 34
Minh Dang Huy1 GJH 3 34 34
Matúš Zelko2 GAMČA 5 34 34
Martin Andričík2 GPošKE 4 34 34
43. Lenka Kopfová4 Iná škola 10 33 33
Eliška Macáková8zš SZScenada 0 33 ? ? ? ? ? 33
Lucia Krajčoviechová3 GJH 11 33 33
46. Jakub Šťavina2 GJH 5 32 32
47. Pavol Kollár4 GAMČA 13 31 31
Marek Horňák4 GPárNR 5 31 31
49. Michal Molnár4 GAMČA 12 29 29
Svetlana Rampašeková3 GPárNR 4 29 29
51. Jakub Pravda3 ŠpMNDaG 7 28 28
52. Michal Farnbauer2 GAMČA 5 27 27
Hana Kluvancová3 GPárNR 4 27 27
54. Peter Kochelka1 GTajBB 2 25 25
Ondrej Kubinec4 GPezin 6 25 25
56. Barbora Novosadová1 PiaGTN 1 23 ? 23
57. Jakub Parada3 GAMČA 11 20 ? ? ? 20
Andrej Genčur3 Iná škola 5 20 20
59. Matej Moško4 GAMČA 11 19 19
Viktória Brezinová4 GAlKE 10 19 19
Martin Nemjo2 GAlKE 3 19 19
62. Tatiana Matejková3 GPárNR 5 18 18
63. Adam Barla3 GTajBB 4 17 17
64. Karolína Pisoňová4 GBánov 7 14 14
65. Adam Agner1 GJH 1 9 9
66. Christopher Koiš2 ŠpMNDaG 2 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní