Koniec kola: 26. apríl 2021 23:59
10 dní
# Meno: R. Škola K. P 1 2 3 4 5 6 7
1. Filip Prutkay1 GAMČA 2 90 90
2. Elena Simčová9zš GAMČA 0 89 89
Laura Skalošová1 ŠpMNDaG 1 89 89
4. Andrej Znamenáček9zš GAMČA 0 88 88
5. Simon Omaník9zš GAMČA 0 85 85
Eliška Macáková1 SZScenada 3 85 ? ? ? ? ? 85
7. Ivan Marianek1 GJGT 1 84 ? ? 84
8. Michal Pecho3 SDubn 3 81 81
9. Matúš Královič1 GPárNR 1 80 80
10. Júlia Mnichová1 GKromp 1 79 79
11. Matej Zigo2 ŠpMNDaG 2 78 78
12. Jozef Bachniček1 ŠpMNDaG 1 77 77
Matúš Jonaštík1 GAMČA 1 77 77
Ivana Varsányiová1 GJH 1 77 77
15. Jakub Uher1 GPárNR 1 74 74
16. Alica Cimráková9zš GBAS 0 73 73
17. Veronika Chovancová2 PiaGTN 3 72 72
Alica Dományová1 GAMČA 2 72 ? ? ? ? 72
Uršuľa Mária Kossaczká1 GAMČA 2 72 72
Andrea Brudňáková1 GJH 1 72 72
21. Viktória Krettová9zš GAMČA 0 71 71
Filip Pázman1 GAMČA 1 71 71
23. Daniela Adamová1 GJH 1 70 70
Martin Kopčány2 GBrez 3 70 ? ? ? ? ? 70
Filip Siviček2 GLuč 2 70 70
Pavol Dávid1 GPárNR 1 70 70
27. Oskar Hritz2 GPošKE 2 68 68
Natália Čigašová2 GPošKE 2 68 68
29. Martin Šindelář1 GAMČA 1 67 67
30. Alžbeta Klimentová1 GPošKE 1 66 66
Martin Drlík1 GPárNR 1 66 66
32. Daniel Medveczky1 GAMČA 1 65 65
33. Matej Vasky2 GALEJE 3 63 63
34. Natália Banasová1 GPiešť 1 60 60
Vladimír Štefunko1 GMerTT 1 60 60
36. Maximilián Ágh2 ŠpMNDaG 2 59 59
37. Nina Griačová1 GJH 1 58 58
Dávid Drobný1 GAMČA 1 58 58
Jozef Lukačovič1 Iná škola 1 58 58
40. Ondrej Láska2 GJGT 3 56 56
41. Peter Kumančík1 GAMČA 2 53 53
42. Jan Gottweis2 GMA 3 51 51
Michal Šrank3 GMerTT 3 51 51
44. Mária Ostertágová1 GAMČA 1 50 50
Ondrej Knizat1 GPárNR 1 50 50
Andrej Mikuš3 GCM 3 50 50
47. Michaela Vicáňová1 GDKubí 1 49 49
48. Eliška Kaločová2 GBZA 3 47 47
49. Stanislav Barcak1 GVOZA 1 46 46
50. Andrej Hollý2 GLipMi 3 44 44
Peter Banáš3 GBAS 3 44 44
52. Samuel Vaško2 GJH 3 42 42
Matúš Pálka2 GAMČA 3 42 42
54. Michal Bachratý1 GAMČA 1 41 41
55. Lujza Michalkova1 GBilBA 1 40 40
56. František Mikuláš1 SPŠJM 1 37 37
Tomáš Šuster1 GAMČA 2 37 37
58. Michal Urban2 GAMČA 3 36 36
59. Adam Džavoronok2 GPošKE 3 35 35
60. Orsolya Záhorská1 GmŠahy 1 33 33
61. Ema Gabriela Jantošková1 GPárNR 1 32 32
62. Šimon Kováčik1 ŠpMNDaG 1 31 31
Roland Vizner2 GAMČA 2 31 ? 31
64. Gabriela Ježíková9zš GJH 0 30 30
65. Simona Šimočková1 GĽŠTN 1 27 27
Barbora Baltovičová1 GALEJE 1 27 27
67. Martina Gaňová2 GBAS 3 26 ? 26
68. Zuzana Hladká2 ŠpMNDaG 2 25 25
69. Samo Kosík1 GMetBA 1 22 ? 22
70. Marek Sliva2 SŠdLS BA 2 19 19
71. Timotej Šinkovic2 GAMČA 2 16 16
Tomáš Miklošovič2 GAMČA 2 16 16
73. Marek Červeň3 Iná škola 3 15 15
74. Maxim Čambalík9zš GJH 0 14 14
75. Denis Vakorin2 GAMČA 2 9 9
76. Miroslava Pokorná1 GAMČA 1 8 8
77. Jakub Komenda1 GJGT 1 7 7
Jakub Drobný3 ŠpMNDaG 3 7 7
Peter Hriň1 GHroZV 1 7 7
80. Karin Jakubcová1 GAMČA 1 6 6
81. Filip Jay Doba2 ŠpMNDaG 2 5 5
82. Samuel Dokupil3 ELBA 3 2 2
Richard Gers2 GAMČA 2 2 2
84. Jakub Kovalík1 GJAR 1 0 0
Peter Kontroš9zš GPárNR 0 0 ? ? ? ? 0
Koniec kola: 26. apríl 2021 23:59
10 dní
# Meno: R. Škola K. P 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Magdaléna Mišinová4 gymkepler 10 93 93
Jakub Šošovička2 SZScenada 6 93 93
Matej Urban4 GAMČA 13 93 93
4. Matej Vasky2 GALEJE 3 91 91
Michal Pecho3 SDubn 3 91 91
6. Matej Lukáčik3 GSFza 4 88 88
Martin Štěpánek2 GJH 4 88 88
8. Martin Kopčány2 GBrez 3 83 ? ? ? ? ? ? ? ? 83
9. Ela Vojtková3 GAMČA 7 81 ? 81
10. Erik Tóth2 GJH 5 79 79
11. Veronika Chovancová2 PiaGTN 3 78 78
12. Eliška Macáková1 SZScenada 3 77 ? ? ? ? ? 77
Peter Banáš3 GBAS 3 77 77
14. Matúš Zelko4 GAMČA 10 75 75
15. Paľko Šimkovič4 GPUK 4 72 72
16. Barbora Novosadová3 PiaGTN 5 70 70
17. Csaba Daniel Farkaš3 Iná škola 4 65 65
Tereza Škublová4 GAMČA 9 65 65
19. Adam Džavoronok2 GPošKE 3 64 64
20. Oskar Hritz2 GPošKE 2 63 63
21. Daniel Teplan3 SZScenada 9 62 62
22. Peter Komoráš3 GSFza 4 61 61
23. Viktor Imrišek2 GAMČA 5 59 59
24. Ondrej Alexaj4 GTatPP 4 58 58
25. Viktor Balan3 GAMČA 9 57 57
26. Viktória Pravdová4 GJH 9 55 55
27. Filip Siviček2 GLuč 2 54 54
28. Andrej Hollý2 GLipMi 3 53 53
Sara Gašparová2 GAMČA 4 53 53
Ondrej Láska2 GJGT 3 53 53
31. Viera Glevitzká2 GPriev 5 51 51
Jozef Mikuláš4 GLuč 6 51 51
33. Timea Jakubócyová4 GBAS 9 50 50
Martin Andričík4 GPošKE 8 50 50
35. Lukáš Gáborik4 GJGT 11 48 ? 48
Ján Plachý3 GPriev 4 48 48
37. Jakub Kliment4 GJGT 8 45 45
Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 6 45 45
39. Maximilián Pándy3 GPošKE 6 42 42
40. Stanislav Bezák2 ŠpMNDaG 4 41 41
Tomáš Zatroch3 ŠpMNDaG 6 41 41
42. Matúš Pálka2 GAMČA 3 40 40
Samuel Vaško2 GJH 3 40 40
44. Martin Kliment3 GPošKE 6 38 38
45. Peter Kochelka3 GJGT 6 37 37
46. Štefan Slavkovský4 GPUK 5 36 36
47. Adriana Schmotzerová4 GPošKE 4 30 30
48. Tereza Vranová2 GAMČA 4 25 25
49. Martin Belluš2 GAMČA 5 21 21
50. Terézia Gurová4 Leaf 6 19 19
51. Tomáš Hulla4 GJGT 7 13 13

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní