Koniec kola: 25. november 2019 23:59
4 days
# Meno: R. Škola K. P 1 2 3 4 5 6 7
1. Uršuľa Mária Kossaczká9zš GAMČA 0 90 90
2. Eliška Macáková9zš SZScenada 1 89 ? ? ? ? 89
3. Veronika Chovancová1 PiaGTN 1 88 88
Martin Kopčány1 GBrez 1 88 88
5. Alica Dományová9zš GAMČA 0 81 ? ? 81
Matej Lukáčik2 GSFza 2 81 81
7. Adam Džavoronok1 GPošKE 1 79 79
8. Peter Kumančík9zš GAMČA 0 78 78
9. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 3 76 ? ? ? ? 76
Matej Vasky1 GALEJE 1 76 76
11. Adam Benjamin Plšek1 GPriev 3 74 74
Viktor Imrišek1 GAMČA 3 74 74
13. Martin Belluš1 GAMČA 3 73 73
14. Jakub Šošovička1 SZScenada 3 72 72
15. Marián Kurčina1 GDKubí 1 71 71
16. Stela Blažeková1 GBAS 1 68 68
Matej Repa1 GAMČA 3 68 68
Andrej Hollý1 GLipMi 1 68 68
19. Viera Glevitzká1 GPriev 3 67 67
Michal Urban1 GAMČA 1 67 67
21. Filip Prutkay9zš GAMČA 0 66 66
22. Erik Tóth1 GJH 3 65 65
23. Dominik Péli1 GPárNR 1 64 64
24. Sara Gašparová1 GSenec 2 63 63
Branislav Krivulčík1 SSDTPPbs 1 63 63
Tomáš Šuster9zš GAMČA 0 63 63
27. Klára Pernicová3 GKJBrn 3 62 62
Jan Gottweis1 GMA 1 62 62
29. Martina Gaňová1 GBAS 1 61 61
30. Martin Štěpánek1 GJH 2 60 ? ? ? 60
Ján Plachý2 GPriev 2 60 60
Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 2 60 60
Andrej Špitalský2 GJGT 2 60 60
Samuel Vaško1 GMetBA 1 60 60
35. Ondrej Láska1 GJGT 1 59 59
36. Anamária Šutková1 ŠpMNDaG 1 57 57
Martin Kliment2 GPošKE 3 57 57
38. Peter Komoráš2 GSFza 2 56 56
39. Barbora Novosadová2 PiaGTN 3 55 ? 55
40. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 2 51 51
Alex Diko1 GJH 1 51 51
42. Hugo Bartha1 GBAS 1 49 49
Lucia Koľveková3 GPošKE 3 49 49
44. Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 3 48 48
Alexandra Barančíková1 ŠpMNDaG 3 48 48
46. Martin Tokár2 GJGT 2 46 46
Tereza Vranová1 GAMČA 2 46 46
48. Martin Martis2 ŠpMNDaG 2 45 ? 45
Matúš Pálka1 GAMČA 1 45 45
50. Patrik Fábrik2 piaristi-pd 3 43 ? 43
51. Samo Kosík9zš GMetBA 0 39 ? ? ? 39
52. Adam Gramblička1 GAMČA 1 36 ? 36
Jakub Greguš2 GBilBA 3 36 36
54. Marek Sliva1 SŠdLS BA 1 31 31
55. Michal Beránek2 gymvod 2 30 30
Ivo Novysedlak1 GAMČA 1 30 30
57. Samuel Stanek2 GAMČA 3 29 29
58. Ján Mederly1 GLevic 1 28 28
59. Eliška Kaločová1 GBZA 1 27 27
Natália Bátorová3 GPovBy 3 27 ? ? 27
Klára Bartošová1 GMalac 1 27 27
62. Sofia Malašenková3 GJH 3 26 26
63. Marek Sádovský2 Iná škola 3 24 24
Natália Čigašová1 GPošKE 1 24 24
65. Bianka Sarah Húževková2 GĽŠTN 3 22 22
Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 22 22
67. Michaela Jančovičová2 GAMČA 2 21 21
68. Katarína Žiaková1 GPUK 1 19 19
Peter Banáš2 GBAS 2 19 19
70. Veronika Nemjová1 GALEJE 1 18 18
71. Adam Póša1 GALEJE 1 17 17
72. Alex Blandón3 GPošKE 3 16 16
Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 16 16
74. Lukáš Štupák3 GLuč 3 15 15
75. Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 13 13
76. Tomáš Proks1 GALEJE 1 12 12
77. Radovan Topolsky3 GVazBA 3 11 11
78. Filip Brutovský2 GALEJE 2 9 9
Daniel Varga1 GALEJE 1 9 9
80. Nela Ďanovská2 ŠpMNDaG 3 8 8
Veronika Veselá3 Iná škola 3 8 8
82. Jakub Repík9zš GBAS 0 7 7
Juraj Petráš1 GPriev 1 7 7
84. Ernest Fárik1 GHloh 1 5 5
85. Adam Agner2 GJH 3 1 1
Koniec kola: 25. november 2019 23:59
4 days
# Meno: R. Škola K. P 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Jakub Parada4 GAMČA 13 90 90
2. Lucia Krajčoviechová4 GJH 14 89 89
3. Lukáš Gáborik3 GJGT 8 83 83
4. Magdaléna Mišinová3 gymkepler 7 79 ? ? ? ? 79
Samuel Longauer2 GJH 4 79 79
6. Miloš Mičík4 GBAS 8 76 76
7. Jakub Šošovička1 SZScenada 3 73 73
8. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 2 72 72
9. Matej Urban3 GAMČA 10 71 71
10. Tereza Škublová3 GAMČA 6 70 ? ? ? 70
11. Eliška Macáková9zš SZScenada 1 69 ? ? 69
12. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 3 68 ? ? ? ? 68
13. Peter Kochelka2 GJGT 4 67 ? ? 67
14. Maximilián Pándy2 GPošKE 4 66 66
15. Matej Haverlík2 GJH 6 65 65
16. Viktor Balan2 GAMČA 6 64 ? ? ? 64
17. Jozef Fülöp4 GAMČA 11 63 63
Daniel Teplan2 SZScenada 6 63 63
Martin Kliment2 GPošKE 3 63 63
Timea Jakubócyová3 GBAS 7 63 63
21. Jakub Kliment3 GJGT 6 60 60
22. Ivan Kushpel2 GAMČA 4 58 ? ? ? 58
23. Ela Vojtková2 GAMČA 5 57 57
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 3 57 57
Matúš Zelko3 GAMČA 7 57 57
26. Sara Gašparová1 GSenec 2 56 56
27. Matej Hanus4 GPošKE 11 55 55
Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 7 55 55
Helena Kukuľová3 GAMČA 7 55 55
30. Tomáš Hulla3 GJGT 6 54 54
Tomáš Zatroch2 ŠpMNDaG 4 54 54
32. Lenka Hake3 GALEJE 6 51 51
33. Mária Mičeková3 GJH 5 49 49
Martin Andričík3 GPošKE 6 49 49
35. Jakub Šťavina3 GJH 6 46 46
Michal Farnbauer3 GAMČA 7 46 46
Stela Blažeková1 GBAS 1 46 46
Lucia Koľveková3 GPošKE 3 46 46
39. Daniel Belan3 ŠpMNDaG 5 45 45
40. Matej Kliment2 Leaf 4 43 43
41. Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 6 41 41
Jozef Mikuláš3 GLuč 4 41 41
43. Samuel Banas3 Leaf 6 39 39
Václav Janáček3 GKJBrn 4 39 39
45. Minh Dang Huy2 GJH 4 38 38
Hana Derková3 GAMČA 7 38 38
Jozef Mičáň2 GAMČA 4 38 38
48. Paulína Dujavová2 GJAR 5 37 37
49. Michal Beránek2 gymvod 2 34 34
Timea Szöllősová4 GAMČA 11 34 34
51. Dominik Péli1 GPárNR 1 31 31
52. Viktória Pravdová3 GJH 7 30 30
53. Michaela Rosinská3 Iná škola 5 29 29
54. Samuel Vaško1 GMetBA 1 26 26
55. Martin Nemjo3 GALEJE 4 25 25
56. Benjamín Benčík3 GJH 7 24 24
57. Miroslav Macko4 Leaf 9 23 23
58. Terézia Gurová3 Leaf 5 21 21
59. Martin Bucko3 GAMČA 5 20 20
60. Juraj Jánošík4 GJGT 4 18 18
61. Maroš Studenič3 GJH 6 17 17
62. Lucy Tóthová4 ŠpMNDaG 4 14 14
63. Natália Čigašová1 GPošKE 1 12 12
64. Radovan Topolsky3 GVazBA 3 6 6
65. Miroslav Molnár3 GAMČA 5 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní