# Meno: R. Škola K. P 1 2 3 4 5 6 7
1. Martin Kopčány1 GBrez 2 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 1 -1
2. Eliška Macáková9zš SZScenada 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 1 -4
Matej Lukáčik2 GSFza 3 -2 -1 -1 -1 1 1 -2 1 -2
Matej Vasky1 GALEJE 2 -2 -1 -1 -1 1 1 -2 1 -2
5. Adam Džavoronok1 GPošKE 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
6. Michal Urban1 GAMČA 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 1 -4
7. Tibor Kurina3 GPezin 3 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 1 -4
8. Veronika Chovancová1 PiaGTN 2 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 2 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
10. Jakub Konc1 GPárNR 1 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 1 -1
11. Ivana Varsányiová9zš GBilBA 0 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
12. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 3 -2 -1 -1 -1 1 -2 -2 -1 -7
Ondrej Alexaj3 GTatPP 3 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
14. Dominik Péli1 GPárNR 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -2 -7
15. Alex Diko1 GJH 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
Branislav Krivulčík1 SSDTPPbs 2 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 3 -2 -1 -1 -1 -1 1 -2 1 -4
Matúš Pálka1 GAMČA 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 1 -4
19. Marián Kurčina1 GDKubí 2 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
20. Filip Siviček1 Iná škola 1 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
Marek Sliva1 SŠdLS BA 1 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
22. Natália Bátorová3 GPovBy 3 -2 -1 -1 -1 -2 -2 -1 -1 -9
23. Martina Gaňová1 GBAS 2 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
24. Maximilián Ágh1 ŠpMNDaG 1 -2 -1 -1 -1 -2 -2 -1 -1 -9
25. Tereza Vranová1 GAMČA 3 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -2 -7
Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
27. Eliška Kaločová1 GBZA 2 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
Michal Beránek2 gymvod 3 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
Lukáš Štupák3 GLuč 3 -2 -1 -1 -1 -2 1 -1 1 -4
30. Sara Gašparová1 GAMČA 3 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
Samuel Stanek2 GAMČA 3 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
32. Andrej Hollý1 GLipMi 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
33. Samuel Vaško1 GJH 2 -2 -1 -1 -1 -2 -2 -1 1 -7
34. Ján Plachý2 GPriev 3 -2 -1 -1 -1 -2 -1 -2 -2 -10
35. Marek Sádovský2 SPŠSE 3 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
Zuzana Hladká1 ŠpMNDaG 1 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
Stela Blažeková1 GBAS 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
Martin Martis2 ŠpMNDaG 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
39. Patrik Fábrik2 piaristi-pd 3 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Anamária Šutková1 ŠpMNDaG 2 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
41. Adam Gramblička1 GAMČA 2 1 -1 -1 -1 -2 -2 -1 -1 -6
42. Adriana Schmotzerová3 GPošKE 3 -2 -1 -1 -1 -2 -2 -1 -1 -9
43. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Peter Oláh2 GJH 2 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Ján Mederly1 GLevic 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Adam Agner2 GJH 3 -2 -1 -1 -1 -1 1 -1 -1 -5
47. Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 2 1 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -2
Samo Kosík9zš GMetBA 0 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
Štefan Slavkovský3 GPUK 3 -2 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -3
50. Natália Čigašová1 GPošKE 1 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
51. Ján Tomášik1 GJGT 1 -2 -1 -1 -1 1 -2 -2 -2 -8
52. Lucia Bieliková3 GPovBy 3 -2 -1 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
53. Ondrej Láska1 GJGT 2 1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -4
Ondrej Láska1 GJGT 1 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -2 -6
55. Juraj Petráš1 GPriev 1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -4
Jarmila Frimlová3 Iná škola 3 -2 -1 -1 -1 -2 -2 -2 -1 -10
Eva Hatalčíková1 GJGT 1 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
Roland Vizner1 GAMČA 1 -2 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1 -5
59. Eduard Mrug1 GAMČA 1 -2 -1 -1 -1 -2 -1 -1 -1 -8
60. Filip Frgelec1 GJGT 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
61. Ján Tomášik1 GJGT 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Timea Gertler1 GJH 3 -2 -1 -1 -1 -1 -2 -1 -1 -8
63. Peter Komoráš2 GSFza 3 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
64. Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Patrik Kočan3 Iná škola 3 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
# Meno: R. Škola K. P 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Magdaléna Mišinová3 gymkepler 8 -2 -1 -1 1 1 1 -1 1 -1 1
2. Samuel Longauer2 GJH 5 -2 -1 1 -2 -1 1 -1 1 -1 -2
3. Lucia Krajčoviechová4 GJH 15 -2 -1 -1 1 1 1 -1 1 -1 1
Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 2 -2 -1 1 1 -1 -1 -2 1 -1 -2
5. Adam Džavoronok1 GPošKE 2 -2 -1 1 -2 -1 -1 1 1 -1 -2
6. Tereza Škublová3 GAMČA 7 -2 -1 1 1 -1 1 -1 1 -1 1
Tibor Kurina3 GPezin 3 -2 -1 1 -2 -1 1 -1 1 -1 -2
8. Matej Hanus4 GPošKE 12 -2 -1 1 1 1 -1 -1 1 -1 1
Jakub Šošovička1 SZScenada 4 -2 -1 1 1 -1 1 -1 -2 -1 -2
Daniel Teplan2 SZScenada 7 -2 -1 1 1 -1 1 -2 1 -1 0
11. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 3 -2 -1 -1 1 -2 1 -1 1 -1 -2
12. Václav Janáček3 GKJBrn 4 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 1 -1 -4
Matej Vasky1 GALEJE 2 -2 -1 1 1 -2 1 -1 -1 -1 -2
14. Ela Vojtková2 GAMČA 6 -2 -1 -2 1 -2 1 -1 -2 -1 -6
15. Matúš Zelko3 GAMČA 8 -2 -1 -1 -2 -1 1 -1 1 -1 -4
16. Klára Pernicová3 Iná škola 4 -2 -1 1 1 -2 1 -1 -1 -1 -2
17. Jakub Parada4 GAMČA 14 -2 -1 -1 -1 -2 -2 -1 1 -1 -7
Erik Tóth1 GJH 4 -2 -1 1 1 -1 1 -1 -1 -1 -1
19. Eliška Macáková9zš SZScenada 2 -2 -1 1 -2 -1 1 -1 -1 -1 -4
Viktor Balan2 GAMČA 7 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 1 -1 -1
Paulína Dujavová2 GJAR 6 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 1 -1 -1
Michal Farnbauer3 GAMČA 8 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 1 -1 -1
Michal Urban1 GAMČA 2 -2 -1 1 -2 -1 1 -1 -1 -1 -4
24. Tomáš Zatroch2 ŠpMNDaG 5 -2 -1 1 -2 -2 1 -1 -1 -1 -5
25. Lukáš Gáborik3 GJGT 9 -2 -1 1 -1 -1 -1 -1 1 -1 -3
Jiří Kalvoda3 GKJBrn 4 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -3
Viktor Imrišek1 GAMČA 4 -2 -1 1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -4
Dominik Péli1 GPárNR 2 -2 -1 1 -2 -1 -2 -1 -2 -1 -8
Adam Benjamin Plšek1 GPriev 4 -2 -1 1 1 -1 -2 1 -1 -1 -2
30. Martin Kliment2 GPošKE 4 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -3
31. Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 5 -2 -1 -2 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -10
32. Matej Urban3 GAMČA 11 -2 -1 -1 1 -1 -2 -1 1 -1 -4
33. Barbora Novosadová2 PiaGTN 4 -2 -1 1 -2 -1 -2 1 -2 -1 -6
34. Timea Jakubócyová3 GBAS 8 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -3
Miloš Mičík4 GBAS 9 -2 -1 1 -2 -1 1 -1 -1 -1 -4
Peter Kochelka2 GJGT 5 -2 -1 1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -4
37. Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 8 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 -2 -1 -4
Jakub Kliment3 GJGT 7 -2 -1 1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -4
39. Michal Beránek2 gymvod 3 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 -2 -1 -4
40. Jozef Mikuláš3 GLuč 5 -2 -1 1 -2 -2 1 -1 -2 -1 -6
41. Martin Belluš1 GAMČA 4 -2 -1 1 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -6
42. Lukáš Štupák3 GLuč 3 -2 -1 -2 1 -1 1 -1 -2 -1 -5
43. Michaela Rosinská3 Iná škola 6 -2 -1 1 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -6
Matúš Pálka1 GAMČA 2 -2 -1 1 -2 -1 1 -1 -2 -1 -5
45. Hana Derková3 GAMČA 8 -2 -1 1 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -7
Matej Haverlík2 GJH 7 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 1 -1 -1
47. Martina Gaňová1 GBAS 2 -2 -1 1 -1 -1 -1 -1 -2 -1 -6
48. Ivan Kushpel2 GAMČA 5 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
49. Natália Bátorová3 GPovBy 3 -2 -1 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -9
Martin Andričík3 GPošKE 7 -2 -1 -2 1 -2 -1 -1 -1 -1 -7
51. Stela Blažeková1 GBAS 2 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -6
Jozef Fülöp4 GAMČA 12 -2 -1 -1 -1 -2 -1 -1 1 -1 -6
53. Viera Glevitzká1 GPriev 4 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -6
54. Lenka Hake3 GALEJE 7 -2 -1 -1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -5
Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 7 -2 -1 1 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -7
Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 -2 -1 1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -3
57. Sara Gašparová1 GAMČA 3 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -6
58. Lucia Koľveková3 GPošKE 4 -2 -1 1 -2 -1 -2 -1 -1 -1 -7
59. Ján Plachý2 GPriev 3 -2 -1 -2 -1 -2 -2 -1 -1 -1 -10
60. Samuel Vaško1 GJH 2 -2 -1 -2 -2 -1 1 -1 -1 -1 -7
61. Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 2 -2 -1 1 -1 -1 -1 -1 -2 -1 -6
62. Michal Horanský4 ŠpMNDaG 9 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Maroš Studenič3 GJH 6 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
64. Matej Repa1 GAMČA 4 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7
Minh Dang Huy2 GJH 4 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -6
Mária Mičeková3 GJH 5 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -6
67. Natália Čigašová1 GPošKE 1 -2 -1 1 -1 -1 -1 -1 -2 -1 -6
68. Lucia Bieliková3 GPovBy 3 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -2 -1 -7
69. Jarmila Frimlová3 Iná škola 3 -2 -1 -2 -2 -2 -1 -1 -2 -1 -10
Jozef Csipes3 GAMČA 5 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 1 -1 -5
71. Timea Gertler1 GJH 3 -2 -1 -1 -2 -1 -1 -1 -2 -1 -9
72. Jozef Mičáň2 GAMČA 4 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -7

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní