Koniec kola: 29. apríl 2019 23:59
10 days
# Meno: R. Škola K. P 1 2 3 4 5 6 7
1. Jakub Šošovička9zš SZScenada 1 90 ? ? ? ? ? 90
2. David Belobrad2 GAMČA 3 87 87
3. Jozef Csipes2 GAMČA 3 85 85
Matej Kliment1 Leaf 2 85 85
5. Eliška Macáková8zš SZScenada 0 84 84
6. Alexandra Barančíková9zš ŠpMNDaG 1 83 83
Erik Tóth9zš GJH 1 83 83
Viktor Imrišek9zš GAMČA 1 83 83
9. Stanislav Bezák9zš ŠpMNDaG 0 82 82
10. Martin Bucko2 GAMČA 3 81 81
Ivan Kushpel1 GAMČA 2 81 81
12. Martin Belluš9zš GAMČA 1 80 80
Matúš Hladký1 ŠpMNDaG 2 80 ? ? ? ? ? 80
14. Samuel Stanek1 GAMČA 1 78 78
15. Martin Štěpánek9zš GJH 0 74 74
16. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 1 72 ? 72
17. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 68 68
Dario Mikuš1 BiGSuč 1 68 ? ? ? ? 68
19. Barbora Javorová2 GAMČA 3 67 67
20. Samuel Longauer1 GJH 2 66 66
Ela Vojtková1 GAMČA 3 66 66
22. Dominika Krivdová1 GAMČA 2 65 65
Tomáš Zatroch1 ŠpMNDaG 2 65 65
24. Martin Kalab1 ŠpMNDaG 2 64 64
25. Adrian Beňo3 GJH 3 63 63
Viera Glevitzká9zš GPriev 1 63 63
27. Paulína Dujavová1 GJAR 3 62 62
28. Matej Repa9zš GAMČA 1 61 61
29. Barbora Novosadová1 PiaGTN 1 58 58
30. Lucia Kvasničková9zš GHroBA 1 57 57
31. Minh Dang Huy1 GJH 3 56 56
Peter Kochelka1 GTajBB 2 56 56
33. Tereza Vranová9zš GAMČA 0 55 55
Martin Martis1 ŠpMNDaG 1 55 55
35. Mária Mičeková2 GJH 3 53 53
36. Ľudmila Kováčová9zš GCM 1 50 50
37. Jozef Mičáň1 GAMČA 2 48 48
38. Michaela Rosinská2 Iná škola 3 47 47
39. Daniel Belan2 ŠpMNDaG 3 45 45
40. Maximilián Pándy1 GPošKE 2 44 44
41. Bianka Sarah Húževková1 GĽŠTN 2 43 43
42. Natália Bátorová2 GPovBy 2 42 42
Jakub Skaloš1 ŠpMNDaG 2 42 42
44. Sara Gašparová9zš GSenec 0 40 40
45. Tímea Gertler9zš GJH 0 39 39
46. Matúš Papšo2 GAMČA 2 37 37
47. Patrik Paľovčík3 GPošKE 3 36 36
Sara Gašparová9zš GSenec 0 36 36
49. Martin Kliment1 GPošKE 2 35 35
50. Nela Danovska1 ŠpMNDaG 1 34 ? ? ? ? 34
51. Matej Novosad1 ŠpMNDaG 2 32 ? ? 32
52. Jakub Greguš1 GBilBA 2 28 28
53. Filip Kotoč2 GTajBB 3 27 27
54. Adam Agner1 GJH 1 26 26
55. Peter Banáš1 BiGSuč 1 23 23
Veronika Chovancová9zš PiaGTN 0 23 23
57. Martin Nemjo2 GAlKE 3 19 19
58. Barbora Kubišová2 GTajBB 3 18 18
Samuel Neurath2 Iná škola 2 18 18
60. Veronika Paulovičová1 GBZA 1 17 17
Oszkár Urbán1 GPošKE 1 17 17
Branislav Bubán1 GAMČA 1 17 17
63. Maximilián Maliar1 GVOZA 1 16 16
64. Adam Gramblička9zš GAMČA 0 14 14
65. Marek Sádovský1 Iná škola 1 12 12
66. Filip Balko1 GPárNR 1 11 11
67. Marek Ivanič1 Iná škola 1 10 10
68. Alex Blandón2 GPošKE 2 9 9
Andrej Mikuš1 GCM 1 9 9
Cyril Beňačka1 SŠdLS BA 1 9 9
71. Jakub Kašjak1 BiGSuč 1 8 8
72. Dominika Kellová1 GLipMi 1 4 4
Terka Jurasova9zš GJH 0 4 4
74. Christopher Koiš2 ŠpMNDaG 2 2 2
75. Anette Dudláková2 ŠpMNDaG 2 1 1
76. Mária Matejová1 ŠpMNDaG 1 0 0
Dominik Rémes1 SHaBA 1 0 ? 0
Koniec kola: 29. apríl 2019 23:59
10 days
# Meno: R. Škola K. P 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Helena Kukuľová2 GAMČA 5 81 81
Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 5 81 81
3. Matej Hanus3 GPošKE 8 79 79
David Belobrad2 GAMČA 3 79 79
5. Viktor Balan1 GAMČA 4 78 78
6. Jozef Csipes2 GAMČA 3 77 77
7. Marián Poturnay4 GPiešť 13 75 75
Radka Bírová2 GAMČA 4 75 75
9. Michal Staník4 GĽŠTN 12 74 ? ? ? ? ? 74
10. Matej Urban2 GAMČA 7 73 73
Martin Bucko2 GAMČA 3 73 73
12. Matej Kliment1 Leaf 2 72 72
13. Daniel Teplan1 SZScenada 4 70 70
Matúš Zelko2 GAMČA 5 70 70
15. Hana Derková2 GAMČA 5 68 68
Ela Vojtková1 GAMČA 3 68 68
17. Jakub Kliment2 GTajBB 5 67 67
18. Maroš Studenič2 GJH 5 66 66
Radek Olšák4 Iná škola 10 66 66
Lívia Čerešňová2 ŠpMNDaG 4 66 66
Lenka Hake2 GAlKE 5 66 66
22. Timea Jakubócyová2 BiGSuč 5 65 65
23. Magdaléna Mišinová2 gymkepler 4 64 64
Miloš Mičík3 BiGSuč 6 64 64
Svetlana Rampašeková3 GPárNR 4 64 64
26. Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 4 63 63
Samuel Krajči4 GAlKE 14 63 63
Lukáš Gáborik2 GTajBB 6 63 63
Martin Andričík2 GPošKE 4 63 63
30. Eliška Macáková8zš SZScenada 0 62 62
31. Tomáš Hulla2 GTajBB 5 61 61
Dominika Krivdová1 GAMČA 2 61 61
Lenka Kopfová4 Iná škola 10 61 61
Lucia Krajčoviechová3 GJH 11 61 61
Hana Kluvancová3 GPárNR 4 61 61
36. Norbert Micheľ2 GPošKE 5 60 60
Marek Horňák4 GPárNR 5 60 60
38. Adrian Beňo3 GJH 3 59 59
Timea Szöllősová3 GAMČA 8 59 ? ? 59
40. Michal Farnbauer2 GAMČA 5 58 58
41. Alex Gašparíková2 GAMČA 5 57 57
Michal Molnár4 GAMČA 12 57 57
43. Peter Kochelka1 GTajBB 2 55 55
44. Samuel Longauer1 GJH 2 54 54
45. Paulína Dujavová1 GJAR 3 53 53
Minh Dang Huy1 GJH 3 53 53
47. Viktória Pravdová2 GJH 5 52 52
Matej Haverlík1 GJH 4 52 52
49. Benjamín Benčík2 GJH 5 51 51
Jakub Pravda3 ŠpMNDaG 7 51 51
51. Ondrej Kubinec4 GPezin 6 48 48
52. Róberta Juríková4 GPriev 9 46 46
53. Pavol Kollár4 GAMČA 13 45 45
54. Jakub Parada3 GAMČA 11 39 39
55. Štefánia Glevitzká4 GPriev 12 38 38
56. Barbora Novosadová1 PiaGTN 1 37 37
Josef Minařík4 GKJBrn 6 37 37
58. Matúš Papšo2 GAMČA 2 36 36
Michaela Rusnáková2 GAlKE 5 36 36
Viktória Brezinová4 GAlKE 10 36 36
61. Maximilián Pándy1 GPošKE 2 35 35
62. Matej Moško4 GAMČA 11 33 33
63. Jakub Šťavina2 GJH 5 32 32
64. Alexandra Géciová3 GJH 5 23 23
65. Andrej Genčur3 Iná škola 5 20 20
66. Martin Nemjo2 GAlKE 3 19 19
67. Tatiana Matejková3 GPárNR 5 18 18
68. Adam Barla3 GTajBB 4 17 17
69. Karolína Pisoňová4 GBánov 7 14 14
70. Adam Agner1 GJH 1 9 9
Richard Oravkin4 GBajkBA 9 9 9
72. Christopher Koiš2 ŠpMNDaG 2 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní