# Meno: R. Škola K. 1 2 3 4 5 6 7
1. Adam Džavoronok1 GPošKE 2 -1 -1 1 1 1 1 1 5
2. Eliška Macáková9zš SZScenada 2 1 -1 1 -2 1 1 1 5
3. Martin Kopčány1 GBrez 2 1 -1 -2 1 -1 1 1 2
4. Michal Urban1 GAMČA 2 -1 -1 1 1 1 1 -1 3
Veronika Chovancová1 PiaGTN 2 -1 -1 1 -1 1 1 1 3
Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 2 -1 -1 1 -1 1 1 1 3
Matej Lukáčik2 GSFza 3 -1 -1 1 -2 -2 1 1 -1
Matej Vasky1 GALEJE 2 -1 -1 1 1 1 1 -1 3
Ivana Varsányiová9zš GBilBA 0 1 -1 1 -1 1 1 -1 3
10. Tibor Kurina3 GPezin 3 -1 -1 1 -1 1 1 -2 0
11. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 3 -1 -1 -2 -1 1 1 1 0
Ondrej Alexaj3 GTatPP 3 -1 -1 -2 -2 1 1 -2 -4
13. Martina Gaňová1 GBAS 2 -1 -1 1 1 -1 1 -2 0
Alex Diko1 GJH 2 -1 -1 1 -2 1 1 -1 0
15. Dominik Péli1 GPárNR 2 -1 -1 1 -2 1 1 -1 0
16. Branislav Krivulčík1 SSDTPPbs 2 -1 -1 -2 -1 1 -2 -2 -6
17. Marián Kurčina1 GDKubí 2 -1 -1 1 -1 -1 1 1 1
Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 3 -1 -1 -1 -1 1 1 1 1
Eliška Kaločová1 GBZA 2 -1 -1 1 1 -1 1 -1 1
Filip Siviček1 Iná škola 1 1 -1 1 -2 -2 -1 -1 -3
21. Maximilián Ágh1 ŠpMNDaG 1 -1 -1 1 -2 1 -2 -1 -3
Jakub Konc1 GPárNR 1 1 -1 1 -1 -2 -1 -1 -2
23. Natália Bátorová3 GPovBy 3 -1 -1 -2 -2 1 1 -1 -3
Marek Sliva1 SŠdLS BA 1 1 -1 -2 -1 -2 -2 -2 -7
25. Patrik Fábrik2 piaristi-pd 3 -1 -1 1 -2 1 -1 -2 -3
26. Matúš Pálka1 GAMČA 2 -1 -1 1 -2 -1 1 -2 -3
27. Sara Gašparová1 GAMČA 3 -1 -1 -2 -1 1 -2 -1 -5
Andrej Hollý1 GLipMi 2 -1 -1 -2 -2 1 -1 -2 -6
29. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 1 -1 1 -2 -1 -2 -1 -3
Peter Oláh2 GJH 2 -1 -1 -2 -1 -2 -2 1 -6
Ján Mederly1 GLevic 1 1 -1 -2 -2 -2 -1 -1 -6
32. Tereza Vranová1 GAMČA 3 -1 -1 1 -2 -1 -1 -2 -5
Ján Plachý2 GPriev 3 -1 -1 -2 -2 1 -1 -2 -6
Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 -1 -1 1 -2 -1 1 -1 -2
35. Marek Sádovský2 SPŠSE 3 -1 -1 -1 -1 1 1 -1 -1
Samuel Stanek2 GAMČA 3 -1 -1 -1 -2 1 -2 -1 -5
Michal Beránek2 gymvod 3 -1 -1 -1 -1 -1 1 1 -1
Zuzana Hladká1 ŠpMNDaG 1 1 -1 -1 -1 -1 1 -1 -1
39. Stela Blažeková1 GBAS 2 -1 -1 -1 -2 -1 -2 -1 -7
Anamária Šutková1 ŠpMNDaG 2 -1 -1 -1 -1 -2 -2 -1 -7
Adriana Schmotzerová3 GPošKE 3 -1 -1 -1 1 -2 -2 -1 -5
42. Samuel Vaško1 GJH 2 -1 -1 -2 -2 -2 -2 -1 -9
43. Martin Martis2 ŠpMNDaG 2 1 -1 -2 -2 -1 -1 -2 -6
Lukáš Štupák3 GLuč 3 -1 -1 -2 -2 -1 -1 1 -5
45. Adam Agner2 GJH 3 -2 -1 -1 -2 -1 -1 -2 -7
46. Ondrej Láska1 GJGT 2 1 -1 -2 -2 -1 -2 -1 -6
47. Adam Gramblička1 GAMČA 2 -1 -1 -1 -2 -1 -2 -1 -7
Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 2 -1 -1 1 -1 -1 -1 -1 -3
Juraj Petráš1 GPriev 1 1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -3
50. Natália Čigašová1 GPošKE 1 -2 -1 -2 -2 -1 -1 -1 -8
Jarmila Frimlová3 Iná škola 3 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -2 -6
52. Filip Frgelec1 GJGT 1 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -6
53. Samo Kosík9zš GMetBA 0 -2 -1 -1 -2 -1 -1 -2 -8
Ján Tomášik1 GJGT 1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -2 -6
55. Timea Gertler1 GJH 3 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -2 -6
56. Peter Komoráš2 GSFza 3 -1 -1 -1 -2 -1 -1 -1 -6
Lucia Bieliková3 GPovBy 3 -1 -1 -2 -1 -1 -1 -1 -6
58. Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -5
Eva Hatalčíková1 GJGT 1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -5
# Meno: R. Škola K. 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Jakub Parada4 GAMČA 14 -1 -1 1 1 1 1 1 1 5
Lucia Krajčoviechová4 GJH 15 -1 -1 -1 1 1 1 1 1 5
Lukáš Gáborik3 GJGT 9 -1 -1 -1 1 1 1 1 1 5
Matej Hanus4 GPošKE 12 -1 1 1 1 1 1 1 1 5
Magdaléna Mišinová3 gymkepler 8 -1 -1 -1 1 1 1 1 1 5
Samuel Longauer2 GJH 5 1 1 -1 1 1 -2 1 1 5
Václav Janáček3 GKJBrn 4 -1 -1 1 1 1 1 1 1 5
8. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 3 -1 -1 1 1 1 1 -1 1 5
Matej Vasky1 GALEJE 2 1 1 1 1 -1 1 1 -1 5
10. Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 5 -1 1 1 1 1 1 -1 -1 5
Tereza Škublová3 GAMČA 7 -1 -1 1 1 1 1 -1 1 5
Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 2 1 -1 1 1 1 -2 -2 1 2
13. Matúš Zelko3 GAMČA 8 -1 -1 1 1 1 -2 1 -1 2
Jiří Kalvoda3 GKJBrn 4 -1 1 1 -2 1 -1 1 -1 2
15. Adam Džavoronok1 GPošKE 2 1 1 1 1 1 -2 -1 -1 2
Tibor Kurina3 GPezin 3 1 -1 1 1 -2 -2 -1 1 -1
17. Matej Urban3 GAMČA 11 -1 -1 1 1 1 1 1 -2 5
Martin Kliment2 GPošKE 4 -1 1 1 1 1 -2 -1 -1 2
19. Eliška Macáková9zš SZScenada 2 1 -2 1 1 1 1 -2 -2 5
Viktor Balan2 GAMČA 7 -1 1 1 1 1 1 -1 -1 5
Viktor Imrišek1 GAMČA 4 1 -2 1 1 1 1 -1 -1 5
Jakub Šošovička1 SZScenada 4 1 -1 1 1 1 1 -1 -1 5
23. Paulína Dujavová2 GJAR 6 -1 1 1 1 1 -2 -1 -1 2
Timea Jakubócyová3 GBAS 8 -1 1 1 1 1 -2 -1 -1 2
Erik Tóth1 GJH 4 1 -1 1 1 -2 1 -1 -1 2
Michal Farnbauer3 GAMČA 8 -1 -1 1 1 -2 -2 1 -2 -1
27. Michal Urban1 GAMČA 2 1 1 1 1 -1 -2 -1 -1 2
Ela Vojtková2 GAMČA 6 -1 1 1 1 -1 -2 1 -1 2
Klára Pernicová3 Iná škola 4 -2 1 1 1 1 -1 -1 -1 2
30. Ivan Kushpel2 GAMČA 5 -1 -1 1 1 -2 -2 -2 -1 -4
Michaela Rosinská3 Iná škola 6 -2 -2 1 1 1 1 -1 -1 2
32. Miloš Mičík4 GBAS 9 -1 1 1 1 1 1 -1 -1 5
33. Tomáš Zatroch2 ŠpMNDaG 5 1 -1 -2 -2 1 -2 -1 -1 -4
34. Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 8 -1 -1 1 -1 1 -2 1 -1 0
Daniel Teplan2 SZScenada 7 -1 -2 1 1 -2 1 -1 -1 -1
Jakub Kliment3 GJGT 7 -1 -1 1 1 1 -2 -1 -2 -1
Peter Kochelka2 GJGT 5 -1 1 -1 1 1 -2 -1 -1 0
Hana Derková3 GAMČA 8 -1 -1 1 1 1 -2 -1 -1 0
39. Dominik Péli1 GPárNR 2 1 -2 1 1 -1 1 -1 -1 2
40. Martin Belluš1 GAMČA 4 1 -1 1 1 -1 1 -1 -1 3
41. Adam Benjamin Plšek1 GPriev 4 -1 -1 1 1 -2 1 -1 -1 1
42. Barbora Novosadová2 PiaGTN 4 -1 -2 -2 -2 -2 -2 -1 -1 -10
Michal Beránek2 gymvod 3 -1 -1 -1 1 1 -2 -1 -1 -2
Martina Gaňová1 GBAS 2 1 1 -1 1 -2 -1 -1 -1 0
45. Stela Blažeková1 GBAS 2 -1 -2 -1 -2 -1 -1 1 -1 -5
Lenka Hake3 GALEJE 7 -1 -1 1 -2 1 -1 -1 -1 -2
47. Jozef Fülöp4 GAMČA 12 -1 -1 -1 -2 1 1 -1 -1 -2
Jozef Mikuláš3 GLuč 5 -1 -2 -1 1 -2 -2 -1 -1 -6
49. Natália Bátorová3 GPovBy 3 -2 -2 1 1 -1 -1 -1 -1 -3
50. Matej Haverlík2 GJH 7 -1 -1 1 -1 -2 1 -1 -1 -2
51. Lívia Čerešňová3 ŠpMNDaG 7 -1 -2 1 1 -2 -1 -1 -1 -3
Martin Andričík3 GPošKE 7 -1 -1 -2 -2 -2 -2 -2 -2 -10
Ján Plachý2 GPriev 3 -2 -2 1 -1 -2 -1 -2 -1 -7
54. Matúš Pálka1 GAMČA 2 1 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -3
Viera Glevitzká1 GPriev 4 -2 -1 -1 -2 -2 -1 -1 -1 -8
Sara Gašparová1 GAMČA 3 -2 -1 1 -2 -1 -1 -1 -1 -5
Lucia Koľveková3 GPošKE 4 1 -2 -1 -2 -2 -1 -1 -1 -6
58. Michal Horanský4 ŠpMNDaG 9 -1 -1 -1 1 1 -1 -1 -1 -1
Maroš Studenič3 GJH 6 -1 -1 1 -1 1 -1 -1 -1 -1
Lukáš Štupák3 GLuč 3 -2 -2 -1 -1 1 -2 -1 -1 -6
61. Matej Repa1 GAMČA 4 -1 -1 -1 1 -1 -2 -1 -1 -4
62. Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 1 -2 -1 1 -1 -1 -1 -1 -2
63. Cyril Beňačka2 SŠdLS BA 2 1 -1 -1 -1 -1 1 -1 -1 -1
64. Samuel Vaško1 GJH 2 -2 -2 -2 -2 -1 -1 -2 -1 -9
65. Jarmila Frimlová3 Iná škola 3 -1 -1 -1 -1 -2 -1 -1 -1 -6
66. Natália Čigašová1 GPošKE 1 -2 -2 -1 -1 -1 -2 -1 -1 -8
67. Jozef Mičáň2 GAMČA 4 -1 -2 -2 -2 -1 -1 -1 -1 -7
Timea Gertler1 GJH 3 -1 -1 -1 -1 -2 -1 -1 -1 -6
69. Lucia Bieliková3 GPovBy 3 -2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -6

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní